Işık Butik

E-posta Gönder

Işık Butik Hakkında

Yalova’da faaliyet gösteren gelinlik firmamız Işık Butik’in zengin ürün yelpazesini incelediniz mi? Bugüne kadar sayısız gelini giydiren butiğimizde farklı ve kaliteli gelinlikler sunarken, hayallerinizdeki elbiseye ulaşmanızı sağlıyoruz. Birbirinden ünlü markaların satışını Yalova gelinlik firmaları arasında yapıyor, kalitemizle fark yaratıyoruz.

Deneyimli elemanlarımızla birlikte istekleri dinliyor, size uygun ürünleri dolaplarımızdan çıkarıyoruz. Yalova’daki gelin adayları için seçim sürecini eğlenceli saatlere dönüştürüyoruz. Çünkü gelin adaylarının taleplerini anlıyor, kendilerini rahat hissetmelerini sağlıyoruz.

Kimi gelin adayları sade gelinlik modellerini tercih ederken kimi gelin adayları ise ışıltılı bir görünüm tercih ediyorlar. Birbirinden farklı modellerimiz arasından dilerseniz kuyruklu gelinlik seçeneklerimizi inceleyerek başlayabilirsiniz. Dilerseniz de derin v yakalı bir gelinlik tercihiniz olabilir. İlk olarak size bir önerimiz var. Vücudunuzu inceleyelim ve ideal gelinliği biz size sunalım. Danışmanlık hizmeti de sağladığımız mağazamızda deneyimlerimizi sizinle paylaşalım.

Düğün mekânı, vücut tipi, mevsim ve düğün konsepti gelinlik seçiminde büyük bir önem taşıyor. Biz de kriterlere uygun olarak gelinlik önerilerinde bulunuyoruz. Örnek verecek olursak armut vücut tipine sahip kadınlar için A kesim gelinlik önerirken, kum saati vücut tipine sahipseniz de balık modelleri tercih edebilirsiniz.

Gelinliğin kalitesini gösteren en önemli detay ise kumaş tercihi. Profesyonel iş ortaklarımızla nitelikli kumaşları seçiyor, Fransız dantelleriyle gelinliklerin benzersiz bir havaya bürünmesini sağlıyoruz. Tabii ki kumaş seçimini beraber de yapabiliriz.

Abiye ve nişanlık hizmetimiz de bulunuyor: Evliliğe giden yolda birçok organizasyon sizi bekliyor. Tüm süreci tamamladınız, fakat bir türlü giyeceğiniz kıyafete karar veremiyorsunuz. Söz, nişan kıyafetlerinizde Işık Butik kalitesini hissedebileceksiniz. En güzel görünüme kavuşabilmeniz hazır modellerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Sağladığımız hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu oldurabilirsiniz. Böylece davetliler tarafından imrenen gözlerle izlenecek, düğün fotoğraflarındaki yıldız siz olacaksınız. Bilgilerin girişini sağladıktan sonra Yalova gelinlik fiyatlarının en avantajlısına ulaşmak için “Ücretsiz teklif al” butonuna da tıklamayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Fatih Cad. No:18 Merkez/Yalova

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Işık Butik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.