Beyaz Düş Gelinlik & Moda Evi

E-posta Gönder

Abiye ve Nişanlık

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Fiyat

Özel Dikim

Özellikler

Yalova

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Kiralama, Haftasonu Hizmet

Önerilen Firmalar

Beyaz Düş Gelinlik & Moda Evi
15

Yalova

Beyaz Düş Gelinlik & Moda Evi

1.000 TL'den az
Özel Dikim
Şükran İz Moda Evi
15

Merkez

Şükran İz Moda Evi

1.000 TL'den az
Özel Dikim
Butik Neon
10

Merkez

Butik Neon

1.000 TL'den az
Hazır Model

Hakkında

Özel günler mükemmel görünmeyi gerektirir. Düğün töreni için gelinlik arayışında olabilirsiniz. Ya da nişan töreniniz için… Belki de çok sevdiğiniz biri özel bir gün için sizi davet etti. Yalova’daysanız, ne giyeceğim diye düşünmenize gerek yok. Çünkü farklı renk ve model seçenekleri, her bedene uyumlu abiyeleriyle size hizmet veren profesyonel bir firma var. Yıllardır Beyaz Düş Gelinlik Yalova adresinde hayallerinizdeki görünüme kavuşmanız için çalışıyoruz.

Özgün tasarımı ve kişiye özel dikim tasarımlarımızla istediğiniz elbiseye ulaşmanızı sağlıyoruz. İlk olarak hangi etkinlik için elbise aradığınızı öğreniyoruz. Abiye ve nişanlık modellerimiz üzerinde bir sohbet gerçekleştiriyoruz. Abiye tercihi için mevsim, tarz ve daha birçok kriteri göz önünde bulunduruyoruz.

Birçok modele sahibiz. Hem de farklı renk seçenekleriyle ten renginize en uygun abiyeyi tercih etmenizi sağlıyor, yıldız gibi parıldamanıza yardımcı oluyoruz. Modern tasarımlarımızdan ışıltılı ve taşlı kumaşlardan oluşan abiyeleri tercih edebilirsiniz. Eğer güzel bir fiziğe sahipseniz balık modellerimizi seçebilirsiniz.

Fiziğinize uygun abiye yönlendirmelerinde de bulunuyor. Böylece danışmanlık hizmetimizden de faydalanıyorsunuz. Uzun yıllardan beri elde ettiğimiz bilgileri değerli misafirlerimizle paylaşıyor, ideal görünüme kavuşmalarını sağlıyoruz. Üstelik güler yüzlü ve ilgili personellerimiz sayesinde de provalarda rahat ediyorsunuz.

Haftanın her günü 08.30’dan 19.00’a kadar hizmet veriyoruz. Provalar için önceden iletişime geçerek bu saatler arasında bir zaman belirleyebiliriz. Pazar günleri ise gelin adaylarının özel talepleri doğrultusunda çalışabiliyoruz. Tabii ki çalışan gelinlerimiz için saatleri esnetmemiz de mümkün.

Siz de harikulade bir görünüme Beyaz Düş Gelinlik & Moda Evi imzasıyla ulaşmak isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerin eksiksiz olarak girişini sağladıysanız “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bize ulaştırabilirsiniz. Böylece en kısa zamanda hayalinizdeki abiyeyi sunmak için geri dönüş yapabiliriz.

İletişim

Necmiye Yelekler

  • Adres: İstanbul Cd. No:4/1Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!