Diyarbakır Abiye ve Nişanlık

Diyarbakır'ın kişiye özel tasarımlarıyla ünlü abiye ve nişanlık firmalarını Düğün.com'da kolayca inceleyin!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Hangi Abiyeye Hangi Saç Modeli Tercih Edilmeli?

seçerken her şeyi göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız. Mükemmel görünmek için saçınız, makyajınız ve nişanlık modeliniz tam bir uyum içinde olmalıdır. Peki, hangi abiyeye hangi saç modeli uygun olur? Saçınız söz konusu olduğunda ilk dikkat etmeniz gereken elbisenizin yakasıdır. Yaptıracağınız saçı bu yaka tipine göre belirlemelisiniz. Örneğin hakim, bisiklet ya da kayık yaka gibi boynu kapatan abiye modelleri tercih ettiyseniz saçlarınızı toplu kullanmanızı öneriyoruz. Özellikle hakim yaka nişanlık modelleri ile saçlarınızı toplu kullanmanız çok daha dengeli bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Saç yaptırırken elbisenizde dikkat etmeniz gereken diğer etken, abiye modelinizde bulunan göğüs ya da sırt dekoltesidir. Eğer elbiseniz şık bir sırt dekoltesine sahipse saçlarınızla bu bölgeyi kapamamanız çok daha hoş olacaktır. Böylece elbisenizin özelliği kaybolmamış olur. V şeklindeki sırt dekoltesi için atkuyruğu saç modeli yaptırabilirsiniz . Göğüs dekoltesi için de saçınızı toplu ya da açık bırakmak sizin tercihinizdir. Eğer gizemli bir hava yaratmak istiyorsanız saçlarınızı dalgalı ve açık bırakmanızı tavsiye ederiz. Dikkatleri dekoltenize çekmek isterseniz de toplu kullanabilirsiniz. Straplez nişanlık için de tercihin tamamen sizin olduğunu unutmayın.

Diyarbakır’da nişanlık ve abiye için butik ararken, özel dikim, hazır ya da kiralama seçeneklerinin olup olmadığına bakabilirsiniz. Eğer size özel tasarlanmış bir nişanlık istiyorsanız, abiyenizi özel dikim yaptırabilirsiniz. Kiralama seçeneğini değerlendirerek de bütçenize en uygun nişanlık modelini bulabilirsiniz. Firmalardan tek tıkla randevu talep edebileceğinizi de unutmayın!

Tüm İlçeler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık Firmaları