Muğla Teknede Düğün Fiyatları

Muğla'da tekne düğünü yapabileceğin tüm tekne ve yatların listesi Düğün.com'da! Unutulmaz bir düğün için hemen firmaları incele ve beğendiklerin ile hızlıca iletişime geç!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Muğla Tekne Düğünü

Deniz aşığı bir çiftseniz tekne düğünü tam size göre olabilir. Muğla’nın doğayla buluşan sakin koylarından birine demir atıp sevdiklerinizle birlikte kalabalıktan uzak özel bir düğün yapabilirsiniz. Gemide düğün yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli faktörlerden biri hava koşullarıdır. Akdeniz ikliminin hakimiyetinde olan Muğla’da tekne düğünü için en uygun mevsim yazdır. İlkbahar ve sonbahar mevsimlerinde de gemide düğün yapabilirsiniz ancak büyük günden önce hava durumu aracından sürpriz bir yağış ihtimalinin olup olmadığını kontrol etmekte fayda var.

Düğün İçin Tekne Kiralama Fiyatları Neye Göre Değişir?

Tekne düğünlerinde kiralama ücretleri teknenin büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Daha büyük, konforlu ve gösterişli olan bir yatta düğün yapacaksanız bu organizasyon küçük bir tekneye göre daha yüksek fiyatlı olacaktır.

Tekne düğünlerinin fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur da dekorasyondur. Sade dekorasyonu olan bir düğün, marina konseptli bir organizasyona göre daha uygun fiyatlı olacaktır. Marina temasında halat, çapa, can simidi gibi detay aksesuarlar kullanılacağı için organizasyon fiyatı artacaktır. Fazla detay aksesuar kullanmadan uygun fiyatlara da tematik bir tekne düğünü yapabilirsiniz. Örneğin dekorasyonunuzda sadece mavi, kırmızı ve beyaz renklerini kullanıp masa ortası süsü olarak da çapa şeklindeki bir mumlukla denizci temasını yansıtabilirsiniz.

Fethiye, Marmaris ya da Bodrum’da tekne düğünü yapmayı planlıyorsanız Muğla’daki tekne kiralama firmalarına bu sayfadan ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alarak tekne kiralama fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tüm Şehirler Tekne Düğünleri

Muğla Tekne Düğünü - Sıkça Sorulan Sorular