Bodrum Barbaros Yachting

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Marmaris Doğan Güneş Teknesi

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Muğla Tekne Düğünü

Deniz aşığı bir çiftseniz tekne düğünü tam size göre olabilir. Muğla’nın doğayla buluşan sakin koylarından birine demir atıp sevdiklerinizle birlikte kalabalıktan uzak özel bir düğün yapabilirsiniz. Gemide düğün yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli faktörlerden biri hava koşullarıdır. Akdeniz ikliminin hakimiyetinde olan Muğla’da tekne düğünü için en uygun mevsim yazdır. İlkbahar ve sonbahar mevsimlerinde de gemide düğün yapabilirsiniz ancak büyük günden önce hava durumu aracından sürpriz bir yağış ihtimalinin olup olmadığını kontrol etmekte fayda var.

Düğün İçin Tekne Kiralama Fiyatları Neye Göre Değişir?

Tekne düğünlerinde kiralama ücretleri teknenin büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Daha büyük, konforlu ve gösterişli olan bir yatta düğün yapacaksanız bu organizasyon küçük bir tekneye göre daha yüksek fiyatlı olacaktır.

Tekne düğünlerinin fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur da dekorasyondur. Sade dekorasyonu olan bir düğün, marina konseptli bir organizasyona göre daha uygun fiyatlı olacaktır. Marina temasında halat, çapa, can simidi gibi detay aksesuarlar kullanılacağı için organizasyon fiyatı artacaktır. Fazla detay aksesuar kullanmadan uygun fiyatlara da tematik bir tekne düğünü yapabilirsiniz. Örneğin dekorasyonunuzda sadece mavi, kırmızı ve beyaz renklerini kullanıp masa ortası süsü olarak da çapa şeklindeki bir mumlukla denizci temasını yansıtabilirsiniz.

Fethiye, Marmaris ya da Bodrum’da tekne düğünü yapmayı planlıyorsanız Muğla’daki tekne kiralama firmalarına bu sayfadan ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alarak tekne kiralama fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tüm Şehirler Tekne Düğünleri

  • Muğla Tekne Düğünü Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Bodrum 200 400 TL 80.000 TL
    Marmaris 100 400 TL 40.000 TL