Tekne Düğünü Muğla

Doğan Güneş Teknesi

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Doğan Güneş Teknesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Doğan Güneş Teknesi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Doğan Güneş Teknesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Doğan Güneş Teknesi Sıkça Sorulan Sorular

Doğan Güneş Teknesi düğün fiyatları ne kadar?

Doğan Güneş Teknesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Doğan Güneş Teknesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Doğan Güneş Teknesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Doğan Güneş Teknesi 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Doğan Güneş Teknesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Doğan Güneş Teknesi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Doğan Güneş Teknesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Doğan Güneş Teknesi düğün dışında mezuniyet törenleri, kına, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, doğum günü, nişan, parti ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Doğan Güneş Teknesi Hakkında

1981 yılında bir aile işletmesi kurarak mavi turlara başladık. İlk günden beri aynı heyecanla pek çok farklı mavi tur ve özel davet için denize açıldık. Doğan Güneş Teknesi ve ekibi olarak mutlu ânlarınızda yanınızda olmak ve düğün törenlerinize ev sahipliği yapmak ise bizim için en büyük mutluluk.

Düşünsenize, teknede gerçekleştireceğiniz düğün hayat arkadaşınızla birlikte ilk mavi yolculuğunuz olacak… Güzel bir başlangıç ve mavinin huzuru ise birlikteliğinize bir ömür şans getirecektir. Yanınızda olmasını istediğiniz aile bireyleri ve dostlarınızla 140 kişilik bir organizasyona ev sahipliği yapabiliriz. 8 metre genişliğindeki 3 katlı teknemizde keyifli bir yolculuk sizi bekliyor.

Hazırlıklarımıza başladığımızda ilk işimiz kaptanlarımızla birlikte dilediğiniz rotayı çizmek. Bu sayede planlamaları yapıyor ve davetinizin konseptine uygun süsleme ve düzenlemeleri de yapıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ve organizasyon firması desteğiyle gecenizi benzersiz kılıyoruz. Davet alanında nikâh masası veya kına köşesi de dekore edebiliyoruz. En şık süslemelerle ışıl ışıl bir gece tasarlıyor ve davetin yıldızı olmanızı sağlıyoruz. Gece boyunca rahat edeceğinizi düşündüğümüz çalışmaları tamamladığımızda; konuklarınız için enfes tatlarla ızgara menüleri veya kokteyller hazırlayabiliyoruz. Et, tavuk, köfte ve balık menülerin yanında ikramlar ile aperatifler de sunuyoruz. Düğün töreninizi taçlandıran müzik de hazır!

Tüm bu hizmetlerden yararlanarak kına gecesi, nişan ve söz törenlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Evlilik teklifi, yıl dönümü, günü birlik aile turları ve bekârlığa veda partileriniz için de Marmaris tekne kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Birlikte çıktığımız yolculukta kendinizi her ân özel hissedeceksiniz.

Yapmanız gereken tek şey ise Doğan Güneş Teknesi Marmaris ekibiyle irtibat sağlamak. Bunun için sayfa üzerinde yer verdiğimiz iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamalısınız.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Atatürk Heykeli Kordon Cad. Marmaris/ Muğla

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.