Şimal Yıldızı

E-posta Gönder

  • Mersin.

Kapasite Bilgileri

Şimal Yıldızı
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Şimal Yıldızı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Şimal Yıldızı Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Kolonsuz salon Teras Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı Körfez manzaralı Panoramik manzara Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Şimal Yıldızı Sık Sorulan Sorular

Şimal Yıldızı düğün fiyatları ne kadar?

Şimal Yıldızı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Şimal Yıldızı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Şimal Yıldızı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Şimal Yıldızı 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Şimal Yıldızı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Şimal Yıldızı düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Şimal Yıldızı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şimal Yıldızı düğün dışında parti, bayi toplantısı, doğum günü, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, açılışlar, nişan, davet ve resepsiyon ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Şimal Yıldızı Hakkında

Farklılık arayanlardan mısınız? Evet dediğinizi duyar gibiyiz; klasik düğün organizasyonlarını tercih etmeyen çiftlerimiz için teknemizde unutulmayacak bir gün yaşatıyoruz. Konuklarımızın kendilerini beklentilerinin ötesinde, rüya gibi bir ortamda hissetmeleri için bütün bilgi ve birikimimizi kullanarak unutamayacakları zamanlar yaşamalarını sağlıyoruz.

Teknemiz geniş ve konforlu kişi kapasitesiyle, kalabalık davetleriniz için uygun bir seçenek. Yer olacak mı stresine girmeden tüm sevdiklerinizi rahatlıkla davet edebilirsiniz. Mersin Şimal Yıldızı Tekne olarak hayallerinizdeki düğün konseptini gerçeğe dönüştürmek adına değişik tarzda süslemeler yaparak güzel bir ambiyans yarattığımızın da bilgisini vermek istiyoruz. Fark yaratacak konseptler oluşturmak isterseniz anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından danışmanlık almanızda fayda var.

Yemekli davetleriniz için profesyonel mutfağımızda tadına doyulmayacak lezzetle menüler hazırlıyoruz. Menü seçimini kendiniz yapabildiğiniz gibi standart menümüzden de faydalanabilirsiniz. Yemek sunumlarımızı, tecrübeli ve güler yüzlü servis ekibimizle yapıyor, organizasyonunuz süresince misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak için aralıksız çalışıyoruz.

Teknemizde organizasyonlarınız için, profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Düğününüzden önce hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüzün tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.

Düğünlerinizi son zamanların trendlerine uydurmak için organizasyon firmalarının kiraladığı aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Örneğin teknemizi hazırlarken farklı konseptler oluşturabilir, davetlileriniz için küçük hediyelikler yaptırabilirsiniz.

Düğün dışında nişan, kurumsal etkinlik, sünnet düğünü gibi birçok organizasyonlarınızda faaliyet gösterdiğimizin de ayrıca bilgisini vermek istiyoruz. Profesyonel ekibimizle kötü sürprizlere yer vermemek adına en küçük ayrıntıyı bile sizin yerinize biz düşünüyoruz.

Özel günleriniz için sunduğumuz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve Mersin’de tekne düğün fiyatlarından en uygununu öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımızı, sürekli dinç tutan heyecanımızla birleştirerek, en mutlu günlerinizde size ev sahipliği yapmak için bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Yetkili Kişi
    İşletme Sahibi

    Her türlü düğün nişan sünnet hizmeti verilmektedir

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.