Adana Teknede Düğün Fiyatları

Adana'da tekne düğünü organize etmek istiyorsan doğru adrestesin! Yat ve tekne düğünü düzenleyen tüm firmaları Düğün.com'da incele, beğendiklerinle hızlıca iletişime geç, fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Tekne Düğünleri


Adana Tekne Düğünü Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Çukurova 75 10 TL 750 TL

Yaz Düğünü İçin Tekne Kiralama Seçeneği

İlkbahar veya yaz düğünü planlıyorsanız, Adana gibi yazları aşırı sıcak olan bir ilimizde tekne düğünü tercih edebilirsiniz. Son yıllarda oldukça yaygınlaşan tekne veya yat kiralama hizmetleri sayesinde tekne düğünleri oldukça popüler hale geldi. Sizde tekne düğünü organize edin ve Akdeniz’in eşsiz manzarası eşliğinde yeni hayatınıza “evet!” derken, misafirlerinize de unutamayacakları bir düğün yaşatın. Tabii davetli sayısının da tekne şartlarına uygun olması gerektiğini unutmayın. Tekne düğünlerini yemekli ya da daha yaygın olarak alkollü, alkolsüz kokteyl düğün seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Akdeniz’e alternatif olarak gölde tekne kiralama seçeneğini de düşünerek, durgun suyun üzerinde saatlerce doyasıya eğlenebileceğiniz bir düğün organize edebilirsiniz. Tekne süslemelerinde deniz konsepti mekanınızla uyumluluk sağlayacağı için harika olacaktır. Balık ağları bir köşeye ışıklandırarak asabilir ve o kısmı fotoğraf köşesi yapabilirsiniz. Konuklarınıza nikah şekeri olarak deniz kabuklarını hediye eder, masa süslemelerinde balık figürleri kullanırsınız. Gelinler A kesim bir gelinlik modeli, damatlar ise mavi tonlarda bir takım elbise tercih edebilir.

Tekne Düğününde Hava Koşulları Nasıl Olmalı?

Tekne düğünü için en önemli etken mevsim koşulları ve hava durumudur. Bu tarz tekne düğünü organizasyonlarında aniden bastıran yağışlar ve çıkan bir fırtına gününüzü mahvedebilir. Bu nedenle kış aylarında tekne düğünü tercih etmemenizi öneriyoruz. Adana’da yapılacak tekne düğünü için ilkbahar ve yaz ayları idealdir. Yaz aylarında da ani bastıracak bir yağmura karşı tedbirli olarak, kiralayacağınız teknenin açılır kapanır bir tentesi olmasına dikkat etmelisiniz.

Tekne düğünü planlayan çiftlerdenseniz, daha detaylı bilgi almak için firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca tekne kiralama fiyatları için de firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri istemeyi unutmayın.