Sevgiliye Alınacak Hediyeler - Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

4:12 dakika

06.10.2022

Sene-i devriyeler, hayatın birçok alanında olduğu gibi ilişkilerde de büyük önem taşıyor. Yıldönümleri yaklaştıkça kişileri hediye telaşı sarıyor. Bu telaşını bir nebze de olsa hafifletmek amacıyla yıldönümüne özel hediyeleri derledik. Hoşuna gidecek bir seçenek bulacağını düşünüyoruz!

Sevgiliye Yıldönümü Hediyeleri

Erkeğe Yıldönümü Hediyesi Alternatifleri

Kadınların büyük bir kısmı erkeğe yıldönümü hediyesi almakta zorlanabiliyor. Bu önerilerimiz, işini kolaylaştırabilir:

Hediye Kutusu

Aslında karşınızda çok kolay ve bir o kadar da güzel bir alternatif var: Hediye kutusu! En az bir senedir beraber olduğun sevgilinin hoşlandığı içecekleri, ilgi alanlarıyla alakadar aksesuarları koyduğun bir kutu hazırla. Kutunun içerisindeki her hediye, onu ne kadar iyi tanıdığını anlatmalı. Bu hediye kutusu aynı şekilde kadınlar için de hazırlanabilir.

Sevgiliye Yıldönümü Hediyeleri

Ona Özel Yemekler

Erkeklerin kalbine giden yol midesinden geçer, sözünü duymuşsundur. O işler tam olarak öyle olmasa da çoğu erkeğin yemek yemeyi sevdiği bir gerçek! Sevgilinle sohbet ederken muhakkak sevdiği lezzetlerden bahsetmiştir.

Belki çocukluğundan unutamadığı bir tat belki de uzun zamandır yemediği ama özlediği bir lezzet… Erkek sevgiliye yıldönümü hediyesi alternatifi düşünüyorsan, ona güzel yemekler yapabilirsin.

İmzalı Kitap

Bol bol okuyan bir sevgilin varsa ona vereceğin en güzel yıldönümü hediyelerinin başında kitap gelir. Ancak bu kitabı daha da özelleştirmek için yazarına imzalatabilirsin. Sevdiği yazarın, kendi ismine özel imzaladığı kitabını gören sevgilinin kendini özel hissedeceğinden emin olabilirsin. Bu yıldönümü hediyesi erkeğe de kadına da alınabilir.

Kadına Yıldönümü Hediyesi Alternatifleri

Evlilik Teklifi!

Sanırız evlilik teklifi etmek için yıldönümünden daha anlamlı bir gün olamaz! Evlenme gibi bir planınız varsa, yıldönümünüzü bir tektaşla taçlandırabilirsin. Bu romantik organizasyon için şehrindeki evlilik teklifi firmalarından da destek alabilirsin.

evlilik teklifi


Ayrıca tektaş seçme konusunda bu yazımız da sana fikir verebilir: 15 Maddede Alyans ve Tektaş

Özel Tasarım Kolye

Kadınlara yıldönümünde alınacak hediyelerden biri özel tasarım kolye! Herhangi bir takıcıya gir ve beğendiğin hazır modellerden birini satın al demiyoruz. Alacağın model, seni ve sevgilini ifade eden öğeler taşımalı. Mesela görseldeki gibi sen de mors alfabesinin kullanıldığı ve sadece ikinizin anlayabileceği bir kolye yaptırabilirsin.

Bilmen gerekenler var: Sevgiliyle Yıldönümünde Ne Yapılır?

Sevgiliye Yıldönümü Hediyeleri

Pikap ve En Sevdiği Sanatçının Plağı

”Nerede o eski zamanlar” cümlesini sık sık kullanan bir sevgiliye sahipsen, hediye konusunda zorlanmana gerek kalmıyor. Eski dönemlerin ruhunu yansıtan bir pikap ve yanında onun sevdiği sanatçının plağını satın alabilirsin. Bunu sevgiliye birinci yıl hediyesi olarak da verebilirsin. Emin ol, hediyeyi gördüğü andan itibaren bulutların üzerine çıkacak!

Yıldönümü İçin Romantik Hediye Fikirleri

Masaj, Spa Keyfi

Yıldönümünde sevgiliye alınacak hediyelerin romantik de olması önemli. Ona uzun süre unutamayacağı bir an hediye edebilirsin.

Sevgiliye ya da nişanlıya hediye fikirleri arasında en rahatlatıcı seçeneklerden biri keyifli bir masaj, spa keyfi satın almak diyebiliriz. Son zamanlarda popüler hale gelen çift masajları, kişilerin hem fiziki hem de psikolojik olarak rahatlamasını sağlıyor. Masajı sauna, havuz gibi aktivitelerle birleştirerek keyifli bir hafta sonu tatili bile oluşturabilirsin.

Bunlara da göz at: Sevgiliyle Yapılacak Aktiviteler

Sevgiliye Yıldönümü Hediyeleri

Yıldız Haritası

İlişkinizin başladığı gün gökyüzünde yıldızlar nasıl konumlanmıştı, bilmek istemez misin? Son zamanların popüler hediyelerinden biri olan yıldız haritasını alırsan, hem gökyüzünün hem de sevgilinin o andaki güzel görünüşüne tanık olabileceksin. Bu tarz yıldönümü hediyeleri erkeğe de kadına da verilebilecek cinsten. Tabii kadınlar için bir tık daha anlamlı olabiliyor.

Sevgiliye Yıldönümü Hediyeleri

El Yapımı Çikolata

Yıldönümü hediyeleri el yapımı olunca değerleri paha biçilmez oluyor! Kadınların birçoğunun çok sevdiği ve aşırı derecede mutluluk hormonu salgılamalarını sağlayan çikolatalar klişe bir hediye gibi gelebilir kulağa.

Eğer aranızda mesafeler yoksa senin hazırladığın, el yapımı çikolatalar çok daha güzel tepkiler almanı sağlar. Onun sevdiği aromaları öğrenmeyi unutma, çikolata yapımında işine yarayacak.

“Ben o kadar becerikli değilim” dersen ya da uzak mesafe ilişkisi hediyelerini araştırıyorsan bunu senin için yapacak birçok firma bulabilirsin.

Sevgiliye Yıldönümü Hediyeleri

Eğlenceli Yıldönümü Hediye Önerileri

Konser Bileti

Yıldönümü hediyeleri erkek için çok önemli değilmiş gibi görünebilir. Ancak her iki taraf da içten içe o gün eğlenmek, keyifli vakit geçirmek ve aynı zamanda güzel hediyelerle mutlu olmak ister.

Bunların hepsini bir arada sağlamak için sevgilinle ikinizin de hoşlandığı bir müzisyenin konserine bilet satın alabilirsin. Konser bileti hediyen sayesinde ileride de hatırlayacağınız bir yıldönümü geçirebilirsiniz.

Konser fikri Sevgililer Günü için de etkili olabilir. 14 şubatta alınabilecek hediyeler ve dahası için tıkla: 14 Şubat Sevgililer Günü İçin Tavsiyeler

Workshop

Ne zamandır birlikte bir aktiviteye katılmıyorsunuz? Süre uzadıysa vakti gelmiş demektir! Yıldönümü hediyesi olarak, güzel bir atölyede ikinizin de katılacağı workshop ayarlayabilirsin.

Bu seramik, fotoğrafçılık, resim veya sevdiğiniz başka bir alanda olabilir. Hem beraber verimli vakit geçirmiş hem de güzel bir hediye vermiş olursun. Özellikle ilk yıldönümü hediyesi olarak tercih edilebilir.

Sevgiliye Yıldönümü Hediyeleri

Hayalindeki Enstrüman

Kadın ve erkek için yıldönümü hediyesi alternatiflerinden bir diğeri de enstrüman! Sevgilinin çalmak istediği veya onunla tanıştırmak istediğin bir enstrüman varsa hediye edebilirsin.

Hatta ikinize de aynı müzik aletinden alırsan, beraber öğrenmeye de başlayabilirsiniz.

Polaroid Fotoğraf Makineleri

Bu yıldönümü hediyesi sevgiliye yaşadığınız anları ölümsüzleştirmek istediğinizi belirterek verdiğinizde daha da anlamlı olabilir. Özellikle yıl dönümü ya da nişanlıya doğum günü hediyesi arayanlar, ilişkilerinin her anını fotoğrafla ölümsüzleştirmeyi seven bir hediye alabilir.

Örneğin; polaroid fotoğraf makineleri, anında baskı özelliklerinin yanı sıra birbirinden güzel renkleriyle de oldukça ilgi görüyor. Sen de sevgilinin hoşuna gidecek bir renk ve iyi kalitede bir fotoğraf makinesi alabilirsin.

Evlilik düşünen çiftlere bazı tavsiyelerimiz var: Evlenmeden Önce Sevgiliye Sorulacak Sorular

Sevgiliye Yıldönümü Hediyeleri

Senin için derlediğimiz yıldönümü hediye fikirlerini umarız beğenmişsindir. Aklına gelen başka hediyeler varsa yorum yazarak paylaşmayı unutma! Son olarak da buraya sevgilinle dinleyebileceğin, buram buram aşk kokan şarkılardan derlediğimiz listenin yer aldığı yazımızı bırakıyoruz: Romantizmin Dorukları: Sevgiliyle Dinlenecek Şarkılar

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

Yorum yap