Trabzon Tarihi Düğün Mekanları

Trabzon tarihi düğün mekanlarının tümü Düğün.com'da! Mekanları inceleyerek beğendiklerinden fiyat teklifi iste; düğününe tarihin nostaljik dokusu da şahitlik etsin!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Tarihi Düğün Mekanları

Trabzon’da Tarihi Mekan Düğünleri İçin Alternatif Fikirler

Trabzon’da gösterişli ve dikkat çekici bir düğün yapmak istiyorsanız tarihi mekanlarda düğün organizasyonu planlayabilirsiniz. Bu mekanlara örnek olarak, konak, köşk, yalı, tarihi oteller ve restoranlar verilebilir. Eğer çok kalabalık bir davet vermeyecekseniz konak düğünü tercih edebilirsiniz. Eğer düğününüz yazın olacaksa seçeceğiniz bir konağın bahçesi oldukça hoş bir seçim olabilir. Süslemeler için tarihi mekana yakışacak çiçekleri ve aksesuarları tercih edebilirsiniz. Örneğin, gardenya çiçekleri ve masalarda kullanacağınız şamdanlarla oldukça hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz. Özellikle şamdanlar eskitme altın renginde seçilerek zengin bir görüntü elde edilebilir. Daha kalabalık ve daha gösterişli bir düğün için köşk düğünü ideal bir seçim olabilir. Mevsimine göre köşkün salonunu ya da köşkün bahçesini davet alanı olarak tercih edebilirsiniz. Eğer köşkün salonunda düğün yapmayı düşünüyorsanız, süslemelerde ayaklı kristal görünümlü ferforjeler kullanabilirsiniz. Masalarda büyük dekoratif mumlar tercih edilebileceği gibi sandalye süslemesinde de çiçeklerden yararlanabilirsiniz. Tarihi düğün mekanına uygun olarak gelin adayları vintage gelinlik, damat adayları ise smokin giymeyi tercih edebilirler.

Yalı düğünü yapmak isteyen çiftlerdenseniz, oldukça şık, gösterişli ve göz alıcı bir düğün planlaması yaparak konuklarınızı büyüleyebilirsiniz. Örneğin, yalının bahçesinde yapılacak bir organizasyon için ışıklandırmalardan yararlanılabilir. Yalının tırabzanları çiçeklerle sarılarak oldukça şık bir görünüm elde edilebilir. Peki, yalıda düğün fiyatları neye göre değişir? Elbette, davetli sayınız, aldığınız organizasyon hizmetinin içeriği, düğünün kokteyl ya da yemekli olması gibi pek çok şey fiyata etki edecektir.

Trabzon’da tarihi düğün mekanları ararken beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi unutmayın!