Augustus Boutique Hotel

E-posta Gönder

Augustus Boutique Hotel Genel Özellikler

  • Davet Alanları

    Açık ve kapalı alan

Augustus Boutique Hotel Hakkında

Augustus Boutique Hotel kaliteli, kusursuz hizmetiyle sizi memnun edecek ve merkezi konumuyla öncelikli tercihiniz olacaktır.Otelimizin kalitesini;tarihi yapısı ve sıcak atmosferi ile bütünleştirecek şekilde siz değerli misafirlerimize çok özel bir butik oteli sunduk.

Kişiye özel hizmet anlayışı ile Konya’nın merkezi Hızlı Tren İstasyonu karşısında bulunan Augustus Boutıque Hotel, bir çok yere yakınlığı ile konuklarına ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Otelimize yürüme mesafesinde alışveriş ve yaşam merkezleri bulunmaktadır.

Augustus Boutıque Hotel butik konaklama konseptini lüks otel konforuyla buluşturan bir anlayış üzerine kuruldu.Augustus Boutıque Hotel , misafirlerini en üst düzeyde rahatlıkla ağırlarken, birbirinden farklı olanaklarda bir arada sadeliğin bahşettiği estetik değerleri öne çıkaran bu detaylar, misafirlerin konforunu kusursuz kılmak üzere düşünülmüştür.

Otelimizde 8 standart, 4 suit, olmak üzere 12 oda bulunmaktadır.Otelimiz şehir merkezinde olup Hızlı Tren İstasyonuna 20 mt,Konya Havalimanına 15 km. Otogarına 10 km. ve Mevlana Müzesine 5 km mesafesindedir..

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.