Rahmibey Konağı Butik Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Rahmibey Konağı Butik Otel
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Rahmibey Konağı Butik Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Rahmibey Konağı Butik Otel Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Rahmibey Konağı Butik Otel Sıkça Sorulan Sorular

Rahmibey Konağı Butik Otel düğün fiyatları ne kadar?

Rahmibey Konağı Butik Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Rahmibey Konağı Butik Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Rahmibey Konağı Butik Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Rahmibey Konağı Butik Otel 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Rahmibey Konağı Butik Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Rahmibey Konağı Butik Otel düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Rahmibey Konağı Butik Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Rahmibey Konağı Butik Otel düğün dışında bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlikler, nişan, açılışlar, kına, mezuniyet törenleri, parti, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Rahmibey Konağı Butik Otel Hakkında

1755 yılından günümüze taşınan Rahmi Bey Konağı Gaziantep’te bulunuyor. Osmanlı döneminden kalma olan konağımızda bugün geldiğimiz noktada butik otel hizmeti veriyoruz. Aynı zamanda bu güzel tarihi yapı içerisinde organizasyonlarınızı gerçekleştiriyor, mutlu günlerinizin önemli bir paydası oluyoruz.

Otelimizin içerisinde mağara, geleneksel avlu ve tarihi bir sarnıç bulunuyor. Tarihi dokusu bozulmadan restore edilmiş olan Rahmi Bey Konağının yakını da tıpkı otelimiz gibi tarih kokuyor. Gaziantep Kalesine ve diğer tarihi mekânlara 400 metre uzaklıkta yer alıyoruz. Havaalanına ise 19 kilometre uzaklıktayız. Merkezi konumumuz dolayısıyla da oldukça talep gören bir adres halini alıyoruz.

Rahmi Bey Konağının içerisinde ahşap mobilyalar ve tarihi atmosferi yansıtan dekorlar bulunuyor. Günümüz konfor anlayışını da es geçmediğimiz otelimizde bugüne dek pek çok organizasyon gerçekleştirdik. Kültürümüzün vazgeçilmez parçalarından biri olan evliliğe dair tüm süreçlerinizde yanınızda olduk ve olmaya devam ediyoruz. Düğün, kına, nişan ve çok daha fazlası… Yeri geldi şehir dışından gelen misafirlerinize konaklama noktasında kapılarımızı açtık. Yeri geldi doyasıya eğlendiğiniz davetler tertip ettik. Bize ihtiyaç duyduğunuz tüm zaman dilimlerinde eksiksiz bir şekilde tüm isteklerinizi yerine getirmek için çalışıyoruz.

Peki siz tarihi bir mekânda evliliğinizi kutlamak istemez miydiniz?

Üstelik bizi tercih ettiğiniz takdirde düğüne dair tüm süreçlerin belirleyicisi de siz oluyorsunuz. Dışardan organizasyon firması getirerek davet alanımızı dilediğiniz gibi baştan yaratıyor, içinize sinen ambiyansı davet alanımızda oluşturuyorsunuz. Yemekli olarak gerçekleştirmek istediğiniz düğünlerde ise usta şeflerimizden destek alıyoruz. Dilediğiniz menüyü oluşturuyor; güler yüzlü bir şekilde sunuyoruz.

Konaklama ve ikram noktasında yanınızda olan Rahmi Bey Konağı Butik Otelin kapılarını düğününüz için açmaya hazırız. Düğününüze dair yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Şekeroğlu Mh. Güllüoğlu Sk. No: 6 Şahinbey / Gaziantep

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Rahmibey Konağı Butik Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.