Hışvahan Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hışvahan Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Hışvahan Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Hışvahan Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Hışvahan Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Hışvahan Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Hışvahan Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Hışvahan Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Hışvahan Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hışvahan Restaurant 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hışvahan Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hışvahan Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Hışvahan Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hışvahan Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, açılışlar, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, kına, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Hışvahan Restaurant Hakkında

Uzun yıllardır Hışvahan Butik Otel bünyesinde hizmet veriyoruz.


Osmanlı mimarisinin nadide örneklerinden biri olan pek çok ödül kazanan tesisimizin geçmişi çok eskiye dayanıyor. Eskiden Lala Mustafa Paşa Hanı olarak bilinen otelimiz tarihi dokusuna dokunulmadan restore edilmiştir. Gaziantep’te mutlaka gezilmesi gereken mekânlardan biri olarak gösterilen bu kıymetli otelde evliliğinizi kutlamaya ne dersiniz? Organizasyonlarınız için otelimiz bünyesindeki Hışvahan Restaurantımızın kapılarını açmaya hazırız.


Otelimiz bünyesinde özel davetleriniz için 2 farklı alternatif sunuyoruz. Geniş avlumuz yaz organizasyonlarınız için, kapalı restoranımız ise kış organizasyonlarınız için harikulade olacaktır.


Tesisimizde eğlenceli düğün organizasyonları düzenleyebileceğimiz gibi dilerseniz de nikah sonrası yemek konseptinde de organizasyonlar düzenleyebiliriz. Bu noktada tercih tamamen düğün sahiplerine kalmış oluyor.


Eksiksiz hizmet anlayışımızla bugüne dek pek çok organizasyon gerçekleştirdik. Gaziantep halkının konaklama noktasında ilk olarak tercih ettiği otellerden biriyiz. Aynı zamanda özel davetler için de tercih ediliyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hayatınız boyunca bir kere yaşayacağınız bu anlamlı günde tercih ediliyor olmaktan ve hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.


Kendinizi eski dönemlerde gibi hissedebileceğiniz tesisimizde taş duvarlarımızın arasında romantik organizasyonlar düzenliyoruz. Modern dekorlarımız ve sarı ışıklandırmalarımızla göz alıcı bir atmosfer yaratıyoruz. Aydınlatmalarımız, şamdanlarımız, canlı çiçeklerimiz ve çok daha fazlası… Eminiz ki otelimizde hem geçmişten hem de günümüzden bir parça bulacaksınız. Günümüz konfor anlayışına uygun olarak tercih ettiğimiz sandalyelerimiz ve masalarımız misafirlerinizce beğeni toplayacaktır. Çevrelerini gözlemlediklerinde Osmanlı dönemini hatırlayacak aynı zamanda konforlu ve keyifli saatler geçirecekler.


Düğününüz için neler yapabileceğimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Form üzerinde bulunan mesaj kutusu aracılığıyla aklınıza takılan soruları sorabilir; Hışvahan Restaurant fiyatları ve hizmetleriyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Karagöz Mahallesi, Lale Paşa Cd. No:27, 27400 Şahinbey/Gaziantep

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hışvahan Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.