Söz, Nişan Mekanları Kayseri

Masal Deluxe Kına & Nişan Salonu

  • Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Min. Yemekli
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Masal Deluxe Kına & Nişan Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Masal Deluxe Kına & Nişan Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Masal Deluxe Kına & Nişan Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Teras
Manzara
Şehir manzaralı
Dilek feneri
Evet
Hint kınası
Evet
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Alkol servisi
Yok
Boş mekan kiralanabilir mi?
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Hayır
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Masal Deluxe Kına & Nişan Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Masal Deluxe Kına & Nişan Salonu Hakkında

8 yıldır düğün sektöründe yer alan Masal Deluxe Kına& Nişan Salonu Kayseri’nin Talas ilçesinde hizmet vermeye devam ediyor. Yenilik ve kalite ilkelerini benimseyerek sürekli olarak mekanına, sunduğu imkanlara yeni dokunuşlar ekliyor. Özenle seçilmiş parçalardan oluşan salon dekorasyonuyla beğeni toplayan mekanımız ferah ortamıyla da tercih edilme oranını yükseltiyor.

Davet Alanları

Tercihiniz doğrultusunda sizi açık veya kapalı alanlarımızda ağırlayabiliriz. Yemekli yemeksiz fark etmeksizin salonumuz 300 kişilik kapasiteye sahip. Bir duvarımızın tamamen pencere olması aydınlık ve iç açıcı bir ortam yaratmamızda önemli bir unsur. Açılır kapanır tavanı sayesinde tüm hava koşullarına karşı tedbirli olduğumuz terasımızda nişan ve söz organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Terasımızda da yaklaşık 300 kişiye hizmet veriyoruz.

Dekorasyon

Beyaz tiffany ve yuvarlak sırtlı sandalyeler, dikdörtgen, yuvarlak beyaz masalarımız oturma düzenimizde yer alan mobilyalar. Masalarımızı hareketlendiren boncuklu abajur şamdanlarımız var. Duvarlarımızda uzun aynalarımız bulunuyor. İsteğinize göre nişan masası ya da gold sütunlar ve çember taglar kullanılarak nişan sahnemiz tasarlanabilir. Bunların yanında çubuk şamdanlar, arka fon için tül, perdeler, pampaslar ve çiçekler sahneyi süsleyen aksesuarlar.

Hizmetler

Masal Deluxe Düğün Salonu Kayseri hiçbir zahmetten kaçınmadan profesyonel organizasyon sorumlularımız rehberliğinde nişanınızın hazırlık sürecini sürdürüyor. Arzularsanız dışarıdan bir organizasyon firmasıyla da çalışabilirsiniz. Yemekli davetler için tercihiniz mekanımızın mutfağı olabileceği gibi başka bir catering firması da olabilir. Müzik/ DJ imkanımızın yanında zenne, oryantal, dans ekiplerimiz dinamik ve coşkulu bir organizasyonun temel taşı denilebilir. Nişan tepsisi, nişan süslemelerinin olmadığı bir nişan hayal edilemez biz de bunların teminatını sağlıyoruz.

A’dan Z’ye tüm söz ve nişan hizmetlerinin ayağınıza geleceği sizden yalnızca tavsiyelerinizi alıp sonrasında davetinizde bol bol eğlenmenizi isteyen işletmemiz Kayseri nişan söz mekanları içinde deneyimli ve uzman kadrosunun da katkılarıyla yüksek hizmet kalitesini ortaya koyuyor. Özel günlerinizde her şey gönlünüzden geçene denk olsun istiyoruz. Bizimle iletişim bilgilerimiz aracılığıyla irtibata geçerek size sağladığımız fırsatlar ve fiyat skalamız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Mevlana mah cemilbaba cad 15/b talas/kayseri

Masal Deluxe Kına & Nişan Salonu Düğün Yorumları (2)

Zeynep

Düğün Tarihi: 30.08.2022

30 ağustosta kınam vardı, Hale Hanım ve Mesut Bey çok ilgilendiler. Sigara içilmesi için teras bölümü olması güzeldi, mekan hoş tavsiye edilir.

Mahmut

Düğün Tarihi: 07.07.2022

Nişanımızı yaptığımız kına için de randevu oluşturduğumuz yer. Hale hanım tüm süreçte yardımcı oldu. Çok şükür her şey istediğimiz gibi sıkıntısız bir şekilde oldu. Biz 100 kişi olarak tahmin ediyorduk ancak 150 kişiye yakın oldu sağ olsunlar bir sıkıntı çıkarmadılar, kendilerine teşekkür ediyor... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.