Sosyal Tesisler Kayseri

Ahm Sosyal Tesisleri

 • Kapasite
  100 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ahm Sosyal Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Ahm Sosyal Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Ahm Sosyal Tesisleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Havuz başı Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Ahm Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Ahm Sosyal Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Ahm Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ahm Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ahm Sosyal Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ahm Sosyal Tesisleri 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Ahm Sosyal Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ahm Sosyal Tesisleri düğününüz için yemek servisi sunmaktadır.

Ahm Sosyal Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ahm Sosyal Tesisleri düğün dışında baby shower, bayi toplantısı, doğum günü, nişan, açılışlar, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, kına, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Ahm Sosyal Tesisleri Hakkında

Kayseri’de düğün mekânı mı arıyorsunuz? Yaz mevsiminde havuz başında yapacağınız bir tören mi hayal ediyorsunuz? Yoksa kış düğünü için bir davet alanı mı istiyorsunuz? Merak etmeyin, Yahyalı AHM Sosyal Tesisleri olarak iki daveti de düzenleyebilir, hayal ettiğiniz geceyi tasarlayabiliriz.

Yıllardır özel günlerinize ortak oluyor, nice çiftin hayallerini güzelleştirirken birçok güler yüz geride bırakıyoruz. Biz beraber çalıştığımız çiftleri aileden biri gibi görüyor, sıcak ve samimi ilişkiler kurarak bu yoğun süreci keyifli hale getirmeye çalışıyoruz.

Peki, kaç misafirinizi ağırlayabiliyoruz?

Havuz başında düzenlediğimiz düğünlerinizde 800 misafirinizi ağırlayabiliyoruz. Havuzun yan tarafına konumlandırdığımız masa ve sandalyelerimizi istediğiniz renklere sahip masa örtüleri ve sandalye giydirmeleriyle renklendiriyoruz.

Kötü hava koşullarında yardımınıza koşacak kapalı alanımızda ise 500 misafirinize ev sahipliği yapabiliyor, mutluluğunuzu taçlandıracak ayrıntılarla düğününüzü organize ediyoruz.

Hangi hizmetleri sağlıyoruz?

-Yemekli ve yemeksiz olarak düzenleyebildiğimiz düğününüzde davet menülerinizi kendiniz belirliyorsunuz. Üstelik pastanızı da temin ediyor, talep ettiğiniz içeriğe göre hazırlıyoruz.
-Düğünlerin yanı sıra nişan, sünnet, toplantı ve diğer tüm özel günlerinizde bizi tercih edebilirsiniz. Profesyonel ekibimizle beraber organizasyon türünüze göre davet alanlarını düzenleyebilir, istediğiniz konseptte aksesuarlar kullanabiliriz.
-Müzik hizmetimizi profesyonel orkestramız sağlıyor. En sevdiğiniz şarkılardan oluşan bir liste hazırlayıp organizasyon sorumlumuza iletebilirsiniz.
-Düğününüzde dilerseniz semazen gösterisi de düzenleyebiliriz.
-Kayseri’nin Yahyalı mevkiinde yer alan düğün salonumuzu Boyacılı konumunda bulabilirsiniz. Kolay ulaşım imkânı da sunduğumuz AHM Sosyal Tesisleri’nde otoparkımız da bulunuyor.
-Otelimizde ayrıca konaklama hizmeti de sunuyoruz. Organizasyon sonrasında dinlemek isteyen misafirlerinizi konforlu odalarda ağırlayabiliriz.
-Kimi gelin adayları geleneklerine bağlı kalarak gelin hamamı düzenlemek istiyor. Sosyal tesislerimize yer alan hamamda istediğiniz gibi bir organizasyon düzenleyebilirsiniz.

Uygun fiyat avantajlarının hiç son bulmadığı hatta her çifte ulaşmayı hedefleyen sosyal tesisimiz hakkında bilgi almak isterseniz; sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilir, “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  100. Yıl Mahallesi, Kuzuboyacılı Sk., 38500 Yahyalı/Kayseri

 • Haritadaki Konumu

  Ahm Sosyal Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.