Can Bonomo ve Öykü Karayel’in Nikah Töreninden Hoş Detaylar

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

2:00 dakika

29.06.2020

Ve birbirine çok yakıştırdığımız Can Bonomo ve Öykü Karayel çiftinin beklenen düğünü gerçekleşti! Karayel’in giydiği gelinlikteki sempatik detaylar epey ilgi çekti. İşte çiftin nikah törenindeki ayrıntılar:

İki yıldır beraber olan ünlü şarkıcı Can Bonomo ve oyuncu sevgilisi Öykü Karayel dünyaevine girdi. Düğünlerini 14 Temmuz’da yapacaklarını söyleyen çift ters köşe yaparak 11 Temmuz Çarşamba günü evlendiler.

can bonomo ve öykü karayel’in nikah töreninden hoş detaylar

Geçtiğimiz kış aile arasında nişanlan çiftin düzenlediği nikah törenine ağırlıklı olarak aile bireylerinden oluşan 150 kişi katıldı. Çift, Cumartesi günü yakın arkadaşları ile birlikte eğlenebilecekleri, Çeşme Ayayorgi koyunda bir parti düzenleyecekler. Bu partide çok sayıda ünlü ismin yer alacağını düşünüyoruz.

Dijital olarak gönderdikleri davetiyelerinde nikaha gelen davetlilerin cep telefonlarıyla çektikleri fotoğrafları yayınlamamalarını rica etmişlerdi. Ancak sosyal medya üzerinden nikah esnasında çekilen fotoğraflar paylaşıldı.

can bonomo ve öykü karayel’in nikah töreninden hoş detaylar

Çiftin nikahı, daha çok konser ve festival alanı olarak kullanılan Maçka Küçükçiftlik Park’ta kıyıldı. Nikah töreni sonrasında ise, yeşillikler arasında sade bir kokteyl verdiler.

İkiz Kardeşten Gelinlik Jesti!

Öykü Karayel’in straplez yaka, düz kesim asimetrik katlı eteği olan gelinliğini, ikiz kardeşi Ezgi Karayel tasarladı. Karayel, saten kumaştan hazırlanmış gelinliğini topuzunun hemen üstünden taktırdığı tül, şapel tipi duvağıyla tamamladı.

can bonomo ve öykü karayel’in nikah töreninden hoş detaylar

Gelinlikte dikkat çeken en önemli detay ise üzerindeki çizimler oldu. Ezgi Karayel, gelinliğin üzerinde kardeşiyle çocukluk zamanında çizdikleri resimlere yer verdi. Bu detay Angelina Jolie’nin Brad Pitt’le evlenirken giydiği gelinliği akıllara getirdi.

Angelina Jolie de gelinliğinde çocukların çizimlerine yer vermişti.

can bonomo ve öykü karayel’in nikah töreninden hoş detaylar

Öykü Karayel; şeftali tonlarındaki ruju, ıslak görünümlü ışıltılı gelin makyajı ile oldukça sade bir gelin oldu. Ortadan ikiye ayırdığı ve dağınık topuz yaptırdığı saçları da abartıdan uzaktı. Ayrıca Karayel hiç takı kullanmadı.

Beyaz, lila, yavruağzından oluşan soft renklerin uyumunu sergileyen küçük gelin buketinde, canlı ve kuru çiçekler bir arada hoş bir uyum yakalamıştı.

Ayrıca Öykü Karayel’in platform kalın topuk gelin ayakkabısı için de kır düğünü mekanına uygun ve rahat bir ayakkabı seçiminde bulunduğunu söyleyebiliriz. Tabii ayakkabısının altına arkadaşlarının ismini yazmayı da ihmal etmediğini belirtelim.

can bonomo ve öykü karayel’in nikah töreninden hoş detaylar

Biz Bonomo’dan kır düğünü konseptine uygun bir damatlık beklerken, o Hatice Gökçe imzası taşıyan frak ceketi ve beyaz pantolonuyla şaşırttı.

Ayrıca giydiği spor tarzdaki beyaz ayakkabısıyla frak ceketine ve papyonuna uymayan bir tercih yapmış oldu. Aslında çok da şaşırmamak lazım. Çünkü bu damatlık, Can Bonomo’nun çılgın yapısına uygun ve standartların dışında bir seçimdi.

Çift ilk danslarını Midnight in Paris filminin soundtracki de olan Bistro Fada ile yaptılar.

can bonomo ve öykü karayel’in nikah töreninden hoş detaylar

Çift düğün pastası olarak, semi naked, üç katlı beyaz bir pasta tercih etti. Pastanın üzerindeki çiçek ve yaprak süslemeleri, mekan ile de oldukça uyumluydu.

can bonomo ve öykü karayel’in nikah töreninden hoş detaylar

Eğlenceli çiftin nikah töreninden ilgi çekici detayları paylaştık. Peki sen ne düşünüyorsun? Can Bonomo’nun damatlığını, Öykü Karayel’in gelinliğini ve düzenledikleri nikah törenlerini nasıl buldun?

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

Yorum yap