Sevgi'de Sadabad

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sevgi'de Sadabad
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Sevgi'de Sadabad Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Sevgi'de Sadabad Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sevgi'de Sadabad Sık Sorulan Sorular

Sevgi'de Sadabad düğün fiyatları ne kadar?

Sevgi'de Sadabad düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Sevgi'de Sadabad düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Sevgi'de Sadabad kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sevgi'de Sadabad 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Sevgi'de Sadabad düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sevgi'de Sadabad düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Sevgi'de Sadabad düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sevgi'de Sadabad düğün dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, kına, doğum günü, parti, bayi toplantısı, açılışlar, nişan ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Sevgi'de Sadabad Hakkında

Lezzetli yemekler yiyerek fasıl ekibi eşliğinde özel günlerinizi eğlenceli bir mekânda kutlamak istiyorsanız Sevgi'de Sadabad olarak kusursuz hizmet anlayışımızla sizi karşılıyoruz.


Uzun yıllar boyunca Mersin Yenişehir’de faaliyet gösteriyoruz. Hizmete başladığımız yıldan bugüne kendimizi her sene yenileyerek misafirlerimizi keyifli ortamımızda karşılıyoruz. Toplu organizasyon ve özel kutlamaları için de tercih edilen bir adresiz. Güler yüzümüzü hiç eksik etmeden eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlıyoruz. Nikâh sonrası yemeği, nişan kutlamaları, doğum günleri başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz.


İşletmemizin fiziki yapısından ve misafirlerimizi ağırladığımızı davet alanından bahsedecek olursa; 100 kişiyi rahat bir şekilde ağırlayabildiğimiz kapalı bir alana sahibiz. Kapalı alanımızda gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı istediğiniz mevsim gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda rahat bir şekilde kutlama yapmanızı sağlıyoruz.


İç mekân tasarımımızda konsept bir çalışma gerçekleştirdik. Eski Türk filmleri oyuncuları ve sanatçıların siyah beyaz fotoğraflarıyla duvarları süslüyor, balıkçı restoranında gibi hissedebileceğiniz tavandan sarkan balık ağlarıyla size nostaljik bir atmosferde karşılıyoruz. Masa ve sandalye yerleşim planını davetli sayınıza uygun olarak hazırlıyor, masalarımızı birleştirerek uzun bir ziyafet masası oluşturuyoruz.


Sevgi'de Sadabad Meyhane olarak; organizasyonlarınız için profesyonel mutfağımızdan çıkan tadına doyulmayacak menüler hazırlıyoruz. İsterseniz tek tip menü de oluşturabiliyoruz. Menü içeriğinde başlangıç, ana yemek, soğuk mezeler, alkollü ve alkolsüz içecekleri damak zevkinize uygun olarak seçebilir, kendi damak zevkinize uygun bir menü oluşturabilirsiniz. Deniz mahsulleri, et ve tavukları güvenilir iş ortaklarımızdan günlük olarak temin ediyor, farklı bir lezzet deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. Yemeklerimiz profesyonel aşçılarımız tarafından hijyenik mutfağımızda hazırlandığından dolayı gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz. Ayrıca yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem veriyor, sıcak servis ediyoruz. Sizde bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Pirireis Mahallesi, Can Apartmanı Altı No:228/A, İsmet İnönü Blv., 33110 Yenişehir/Mersin

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sevgi'de Sadabad Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.