• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL

Grand Aydoğan Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Grand Aydoğan Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Grand Aydoğan Hotel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Havuz başı After Party alanı
Manzara
Panoramik manzara Doğa manzaralı

Grand Aydoğan Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Grand Aydoğan Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Grand Aydoğan Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Grand Aydoğan Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.

Grand Aydoğan Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Grand Aydoğan Hotel 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Grand Aydoğan Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Grand Aydoğan Hotel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Grand Aydoğan Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Grand Aydoğan Hotel düğün dışında davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, doğum günü, nişan, bayi toplantısı, sünnet düğünü, baby shower, kına ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Diyabet, Vegan, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Grand Aydoğan Hotel Hakkında

4 yıldız statüsünde hizmet sunan Grand Aydoğan Hotel Yalova adresinde davet ve resepsiyonlarınızı da düzenliyoruz!

Osmanlı esintileri ile dekore edilmiş ve mimarisi ile de dikkat çeken otelimizde nostalji yaşayacaksınız ve kaliteli vakit geçireceksiniz. Personel eğitimlerine önem verilen otelimizde siz de böyle bir ekip ile çalışmanın ayrıcalıklarını yaşayacaksınız. Daha da önemlisi ev rahatlığında bir konaklama ya da hayallerinizdeki organizasyonu düzenleyebiliyoruz birlikte!

Grand Aydoğan Hotele adım atan her konuğunuz eşsiz atmosfer ile büyüleniyor adeta. Havuz başında düzenlediğimiz organizasyonlarınız için bahçemize geçiyorlar. Havuz üzerindeki köprüye serdiğimiz kırmızı halıdan da geçerek karşılama ekibi tarafından yerlerine buyur ediliyorlar.

Beyaz masa ve sandalyeler ile sade ve zarif bir şekilde tasarlanan alanımızda gecenizi bir ziyafete dönüştürüyoruz. Özel dekorlar ve aksesuarlar ile renk katıyoruz. Elbette düğün menülerimizde sunduğumuz her lezzet için de aşçılarımızın farklı tariflerini kullanıyoruz. Türk ve dünya mutfağından tercihler yapan çiftimizin ikramlarını konuklarının beğenisine sunuyoruz.

Gelin hanım ve damat bey için hazırladığımız masayı da pistin karşına yerleştiriyoruz. Konuklarınızın tamamı için merkezi bir konum belirleme konusuna bile dikkat ediyoruz! Bütün davetlilerinizin görebileceği bir konuma yerleştirilen orkestramız zevk sahibi bir repertuar ile gecenize eşlik ediyor.

Konaklama imkânları dahilinde otelimizde toplamda 60 odamız bulunuyor. Şehir dışından gelen davetlileriniz için ya da balayı çiftimiz için de farklı imkânlar sunuyoruz. Öncesinde kişi sayı bildirdiğiniz takdirde sizlerde konaklama imkânımızdan yararlanabilirsiniz.

Üstelik organizasyonlarınız için Grand Aydoğan Hotel Yalova fiyatları hakkında bilgi almak artık çok kolay!

İster karar verme aşamasında danışmak için isterseniz de fiyat teklifleri almak için ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayabilirsiniz. Grand Aydoğan Hotel sizin de tercihiniz oluyor ve gecenizi eşsiz bir şekilde tasarlayabiliyorsunuz böylelikle…

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Eski Köy Mevki Eski Termal Yolu No: 1 Kadikoy/ Gökçedere Marma

 • Haritadaki Konumu

  Grand Aydoğan Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.