Grand Koru Otel Beach

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Grand Koru Otel Beach
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Grand Koru Otel Beach Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Grand Koru Otel Beach Genel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı

Grand Koru Otel Beach Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı Panaromik manzara Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Grand Koru Otel Beach Sıkça Sorulan Sorular

Grand Koru Otel Beach düğün fiyatları ne kadar?

Grand Koru Otel Beach düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Grand Koru Otel Beach düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Grand Koru Otel Beach kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Grand Koru Otel Beach 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Grand Koru Otel Beach düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Grand Koru Otel Beach düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Grand Koru Otel Beach düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Grand Koru Otel Beach düğün dışında açılışlar, nişan, sünnet düğünü, bayi toplantısı, baby shower, doğum günü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, parti, mezuniyet törenleri ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Grand Koru Otel Beach Hakkında

Deniz manzarası ve esintisine karşı konumlanmış otelimizde muhteşem bir düğün organizasyonuna hazır olun. Anchor Luxury Hotel Yalova olarak güler yüzümüz ve tüm misafir perverliğimizle hayatınızın en özel gününü unutulmaz kılıyoruz. Yalova’nın çiçek cenneti olarak bilinen Koru Beldesi’nde bulunan otelimiz doğanın bütün güzelliklerine hâkimdir. Çınarcık şehir merkezine yakın konumda bulunduğumuzdan dolayı misafirlerimize hem ulaşım kolaylığı sağlıyor aynı zamanda doğal bir ortamda düğün organizasyonu gerçekleştirme fırsatı tanıyoruz.

Otelimizin bahçesinde size özel bir davet alanı hazırlıyoruz. Rüzgâr saçlarınızı savururken, gün batımının eşsiz manzarasına karşı keyifli bir organizasyon gerçekleştirebileceksiniz. Davetli sayınıza uygun olarak 10’ar kişilik yuvarlak masa ve şık görünümlü beyaz tiffany sandalyelerle oturma düzenimizi oluşturuyoruz. Rahat ve konforlu bir şekilde eğlenebilin diyerek oyun pistine geniş bir alan bırakıyoruz. Gelin damat masasını da palmiye ağaçlarının altına alanın en güzel köşesine yerleştiriyoruz.

Hayallerinizi sınırlandırmanıza asla izin vermiyoruz. Sizi en iyi şekilde anlatan konseptte davet alanımızı hazırlıyor, anlaşacağınız ya da bizim anlaştığımız organizasyon firmalarından dekor aksesuar temin ediyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor, tiffany sandalyeleri istediğiniz renk tülle hazırlıyoruz. Fotoğraflarda arka fon olarak
kullanabileceğiniz gelin ve davet masası arkasına tak yerleştiriyoruz.

Eğlencenizi lezzetli yemeklerle taçlandırmak güzel olmaz mıydı? Yemeli bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız size özel menüler oluşturuyoruz. Otelimizin usta aşçıları tarafından kaliteli ürünler kullanılarak hazırlanan yemekleri sıcak servis ediyoruz. Yemeklerin damak zevkine uyması bizim için çok önemlidir. Bu nedenle düğün öncesi menü tadımı imkânı da tanıyoruz.

Anchor Luxury Hotel iletişim bilgisine sayfa üzerinden erişerek hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bizimle nasıl mı iletişime geçeceksiniz? Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Caddesi İlkiz Sokak Koruköy, Yalova, Turkey

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Grand Koru Otel Beach Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.