Ulu Resort Hotel
 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az

Ulu Resort Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Ulu Resort Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450

Ulu Resort Hotel Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Ulu Resort Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Ulu Resort Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Ulu Resort Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Ulu Resort Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.

Ulu Resort Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ulu Resort Hotel 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Ulu Resort Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ulu Resort Hotel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Ulu Resort Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ulu Resort Hotel düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, parti, sünnet düğünü, doğum günü, kına ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Ulu Resort Hotel Hakkında

Ulu Grup olarak inşaat ve tarım alanında faaliyet göstererek başarı gerçekleştirdikten sonra Ulu Markasını yarattık. Yurt içi ve yurt dışında faaliyet göstererek iç piyasada aranılan güvenli markalardan biri olma özelliğini kazandık. Ardından “Turizm de de varız.” Diyerek Ulu Resort Hotel’i bünyemize kattık. Mersin’in gizli cenneti Gülnar-Ortaburun turizm merkezinde bulunan Yanışlı Koyununda bulunan otelimiz 600 kapasitelidir. Otelin konumu, bölgenin ilki ve doğal güzelliği açısından tercih edilen isimlerden biri olma özelliği kazandık.

Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne personellerimizle birlikte kaliteye önem verdik. Müşterilerimizi en iyi şekilde karşılayarak istedikleri gibi bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Otelimizde özel gün kutlamaları ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz. Düğün, nişan kutlamaları, kına geceleri başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve seminerlerde faaliyet gösteriyoruz. Teknolojik alt yapılı 7 adet farklı boyutta salonlarımızda istediğiniz organizasyonu düzenleyebilirsiniz.

Düğün organizasyonları için özel balo salonumuz bunuyor. Yüksek tavan ve kolonsuz salon olduğundan dolayı ferah bir eğlence düzenleyebilirsiniz. Masa ve sandalye düzenini pisti ve sahneyi görebilecek şekilde hazırlıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifi sunarak tarzınıza uygun renklerde süslemeler yapıyoruz. Masaların üzerine aksesuar ve canlı çiçek yerleştirerek doğal bir görünüm kazanıyoruz.

Organizasyonlarına özel kaliteli ekipmanlarımızla sahne kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Canlı performans ve profesyonel orkestra eşliğinde aile ve arkadaşlarınızla eğlenceli akıllardan çıkmayacak bir gün geçirebilirsiniz.

Mersin Ulu Resort Hotel deneyimli aşçılarımız tarafından yapılan yemeklerden menünüzü oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz menüyü organizasyon öncesi tadım yaparak test edebilir sevmediğin çeşiti değiştirebilirsiniz. Kullandığımız ürünün tazeliğine ve kalitesi bizim için çok önemli. Ürünleri güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyor ve kontrolümüzden geçerek uygun koşullardan saklıyoruz. Her aşaması özenle düşünülmüş bir organizasyon geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  ortaburun turizm merkezi yanışlı/gülnar

 • Haritadaki Konumu

  Ulu Resort Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.