Jasmin Apart Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Jasmin Apart Otel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Jasmin Apart Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Jasmin Apart Otel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Mekan Özellikleri
Bahçe Deniz kenarında Havuz başı Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Jasmin Apart Otel Sık Sorulan Sorular

Jasmin Apart Otel düğün fiyatları ne kadar?

Jasmin Apart Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Jasmin Apart Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Jasmin Apart Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Jasmin Apart Otel 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Jasmin Apart Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Jasmin Apart Otel düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Jasmin Apart Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Jasmin Apart Otel düğün dışında baby shower, nişan, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, açılışlar, doğum günü, kına, bayi toplantısı, parti, piknik, kurumsal etkinlikler ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Jasmin Apart Otel Hakkında

Doğa ve çevreyi koruyan iyi kalitede hizmet sunmaya çalışan bir otel olarak karşınızdayız. Gerekli ekibe ve tecrübeye sahip olmakla birlikte ana hedefimiz hijyen ve konfor şartlarını ön planda tutarak, misafirlerimizin beklentilerini karşılamak. Kendimizi sürekli yenilemek ve geliştirmek de bir diğer amacımız. Mayıs 2016’dan itibaren hem konaklama hem de özel günleriniz için profesyonel bir hizmetle çalışıyoruz.


Otelimiz 100 tane odaya sahip olmakla birlikte konforunuzu sağlamak için elimizden geleni yaptık. Vizyonumuz, devamlı gelişen işletme anlayışıyla birlikte çalışanlarımızda çağdaş ve araştırmacı bir kişilik ve mutlu olmalarını sağlamaya çalıştık. Bu sayede de misafirlerimiz mutlu oldu. Misyon olarak da uluslararası kabul görmüş hijyen standartlarında üretim ve sunum yapmayı edindik. Ürün ve hizmet niteliklerimizi misafirlerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda güncellemek ve koşulsuz misafir memnuniyeti sağlamak için çalışıyoruz. Tüm bunların dışında konum olarak da oldukça merkezi bir lokasyondayız. Adana Havaalanı’na 65, şehir merkezine 15 ve Mersin otogarına 17 dakikalık bir mesafedeyiz.


Deniz manzaralı bir otel de düğün organizasyonunuzu gerçekleştirmek isterseniz doğru adrese denk geldiniz. Güler yüzlü profesyonel kadromuz ile ihtiyaç ve taleplerinizi gerçekleştiriyoruz. Hatta öncesinde bir araya gelerek bir görüşme ayarlıyoruz. Bu esnada bir düğün programı oluşturuyoruz. Böylece hazırlık esnasındaki yol planımızı çiziyoruz. Düğün günü Jasmin Apart Otel Mersin’e geldiğinizde de her şeyin konuştuğumuz gibi olduğunu fark edeceksiniz. Üstelik havuz kenarında davet hayalinizi de gerçekleştireceksiniz.


Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar basit. Telefon ya da mesajla geri dönüş sağlayarak fiyat, hizmet gibi konular hakkında konuşuyoruz. Daha sonra da otelimizi ziyaret ederek ayrıntılı olan kısmı ele alıyoruz. O zaman şahane bir düğüne hazır mısınız?

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Alparslan Türkeş Bulvarı No:410 Atakent Mah

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Jasmin Apart Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.