Club Efes Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Club Efes Otel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Club Efes Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Club Efes Otel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Mekan Özellikleri
Havuz başı Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Club Efes Otel Sık Sorulan Sorular

Club Efes Otel düğün fiyatları ne kadar?

Club Efes Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Club Efes Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Club Efes Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Club Efes Otel 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Club Efes Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Club Efes Otel düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Club Efes Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Club Efes Otel düğün dışında mezuniyet törenleri, kına, açılışlar, baby shower, parti, sünnet düğünü, nişan, kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Club Efes Otel Hakkında

Kurulduğumuz ilk günden beri kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyerek her geçen gün kendimizi yenileyerek Club Efes Otel Silifke’de hizmet veriyor. Susanoğlu’nda gözde bir otel olarak hem konforlu bir konaklama hem de özel gün organizasyonu sağlıyoruz.


Otelimiz Atakent beldesinde hizmet vermekte olup Adana Havaalanına 130 kilometre, Mersin’e 70 ve Erdemli, Silifke ilçelerine 25 kilometre mesafede. Otelimiz konum olarak aynı zamanda birçok tarihi bölgeye yakın. Cennet Cehennem mağaralarına 1 kilometre, Kızkalesi’ne 5 kilometre mesafede olduğu için otelimizde konaklamanız dahilinde birçok yeri de gezebileceksiniz. İnanç ve kültür merkezlerinin kesişme noktasıyız. Doğa, deniz ve tarihi yerleri de görebileceksiniz.


Kapalı ya da açık alanlarımızın herhangi birinde davetini gerçekleştirebilirsiniz. Mutlu bir başlangıç yaşamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Bazı hizmetlere sahibiz. Bunlardan ilki, küçük detaylara dikkat eden çalışmamız. Çünkü bu tarz özel günlerin bu çalışmayı hak ettiğini düşünüyoruz. İkincisi, klimalı salon. Böylece yaz ya da kış mevsiminde havanın etkisini hissetmiyorsunuz. Üçüncüsü, ışık gösterileri. Efes Otel olarak düğününüz esnasında renkli bir ışık şovu yaşıyorsunuz. Dördüncüsü, lezzetlerimiz. Konusunda uzman ustalarımız harika lezzetlerle sizi bir araya getiriyor. Uzun zaman tadının damağınızda kalacağına eminiz. Son olarak ise, balayı odası. Düğününüzü otelimizde gerçekleştirdiğiniz takdirde, harika bir sabaha uyanmaya hazır mısınız? Özellikle belirtmek istediğimiz bir nokta daha var. Otelimize rahatlıkla evcil hayvanlarınızı getirebiliyorsunuz. Minik dostlarımızı sevgiyle kucakladığımızı söylemek istiyoruz.


Eğer Club Efes Otel Mersin iletişim bilgilerini merak ediyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar basit! Düğün organizasyonlarınıza imzamızı atacağımıza ve yıllarca güzel düşüncelerle anacağınıza emin olabilirsiniz. Büyük bir heyecanla bizimle iletişime geçmenizi ve dolayısıyla düğününüzü gerçekleştirmeyi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Susanoğlu Mah. Paşa Sk. No: 6

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Club Efes Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.