Wellborn Hotel


ÖNERİLEN FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
GO gozde Düğün Tarihi: 31/07/2015

herşeyden çok memnun kaldık özellikle orkestradan ve organizasyon dan yemeklerde gayet güzeldi şikayetçi olduğumuz hiçbir konu yok

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Wellborn Hotel sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Davet Alanları Açık ve kapalı alan

Hakkında

Hayallerinizi süsleyen düğün ve davetler, Seka Balo Salonu'nun eşsiz ihtişamının üstün servis kalitesiyle birleşitiği görkemli bir gecede sizleri bekliyor.Konuklarınızın başını döndürecek bu özel gecede tüm istek ve ihtiyaçlarınız Wellborn ekibi tarafından karşılanırken siz Wellborn ayrıcalıklarını bütünüyle yaşayacaksınız.

İLETİŞİM

Adres Sahil Mah. Cevher Dudayev Caddesi No: 53 Başiskele
Başiskele,

YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
GO gozde Düğün Tarihi: 31/07/2015

herşeyden çok memnun kaldık özellikle orkestradan ve organizasyon dan yemeklerde gayet güzeldi şikayetçi olduğumuz hiçbir konu yok

CE Ceren Düğün Tarihi: 22/07/2015

Otelin yeri çok güzeldi. Çalışmış oldukları personelden organizasyon firmasına kadar hepsinden çok memnun kaldım ve otelin çalışmış olduğu bir organizasyon ekibiyle çalıştık hatta şebnem organizasyondu ismi de. çok başarılıydı ve çok profesyonellerdi. herşeyimizi kendileri ayarlamıştı bizimle iletişim içerisindeydiler düğün öncesi ve sonrasına kadar yardımları üzerimizdeydi hiçbir şekilde gerginlik yaşamadık.
Havuzbaşında 300 kişilik yemekli düğün organizasyonu gerçekleştirdik fakat mekanın kapasitesi 1000 kişilikti. Yemekleri çok güzeldi servis olarakta çok sıcak ve taze yemek sunumu yapmışlar davetlilerimin önlerine sıcak bir şekilde sunum gelmiş.
Orkestrayıda şebnem organziasyonun bizi yönlendirmiş olduğu ekible çalışmıştık onlarda gerçekten çok başarılıydılar. biz sadece kendilerine çıkış ve dans müziğimizi vermiştik geri kalan müzikleri kendileri akışına göre kalabalığa hitap edecek şekilde çalmıştı sıkıntı yaşamamıştık.
Mekanın bulunmuş olduğu konum çok güzeldi ve tam olarak deniz kenarında oluşu görselliği yani mekan görsel olarak güzel bir oteldi ve fiyat konusundada uygunluğuyla çok beğendiğimiz ve gecemizi çok güzel gerçekleştirdiğimiz bir mekandı.

 
Evleneceklere Destek Hareketi
Wellborn Hotel ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Wellborn Hotel hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap