Sea Garden Hotel & Restaurant

E-posta Gönder

  • Darıca, Kocaeli.

Kapasite Bilgileri

Sea Garden Hotel & Restaurant
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Sea Garden Hotel & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Sea Garden Hotel & Restaurant Genel Özellikler

Otel Türü
4* Otel

Sea Garden Hotel & Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan
Manzara
Deniz manzaralı Panaromik manzara Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sea Garden Hotel & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Sea Garden Hotel & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Sea Garden Hotel & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Sea Garden Hotel & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Sea Garden Hotel & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sea Garden Hotel & Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Sea Garden Hotel & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sea Garden Hotel & Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Sea Garden Hotel & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sea Garden Hotel & Restaurant düğün dışında açılışlar, kına, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, baby shower, parti, doğum günü, nişan ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Sea Garden Hotel & Restaurant Hakkında

Darıca’nın doğal güzellikleri ve deniziyle ünlenen Bayramoğlu bölgesinde, Sea Garden Hotel & Restaurant’ta konuklarımızı ağırlıyoruz. Açık havada düğün töreni organize etmek isteyen çiftlerimizi de bahçemize davet ediyoruz. Unutulmaz bir gece için Balyonoz koyunda sakin ve huzurlu bir atmosfer sunuyor, özgürce eğleneceğiniz gece için dünya kalite standartlarında hizmet veriyoruz.

Çiftlerimize “En özel gününüzü şansa bırakmayın”, diyoruz ve profesyonel ekibimizle tanışarak, bahçemizde fark yaratacak bir geceye ev sahipliği yapma şansı sunuyoruz… Tertemiz havasıyla mavi ile yeşilin birleştiği noktada olacaksınız! Üstelik hayalini kurduğunuz düğün en küçük ayrıntısına kadar ekibimiz tarafından tasarlanarak rüya gibi bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.

Beyaz rengin zarafetiyle masa ve sandalye düzeni oluşturarak şık bir gecenin mimarı olmak için hazırlıklara başlıyoruz. Masalarda; aynalı ve işlemeli suplalara, aksesuar düzenleyiciyle mum ve çiçeklere de yer veriyoruz. Nikâh masası, nişan töreni alanı ve kına köşesi de dekore ederek dilediğiniz tarzda bir organizasyon tasarlıyoruz. Tiffany sandalyelerle yuvarlak masalar dışında alternatifler ve süslemeler için organizasyon firmalarıyla anlaşıyoruz. Şık bir gecede güzel zaman geçirmenizi de sağlayacak bir platformun hazırlığını yaparak merasiminizde kesintisiz eğlence vaat ediyoruz. Müzik eşliğinde şölene dönüşen gecede özel ikramlar da sunuyoruz. Davet menüleri, karşılama töreni ikramları, ana yemek ve kokteyllerle konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Dilerseniz, Sea Garden Hotel ve Restaurant ayrıcalıklarıyla konforun ve lüksün birleştirildiği odalarımızda konaklama imkânınız da var. İsterseniz balayı için isterseniz de şehir dışından gelen konuklarınız için otelimizde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Benzersiz davetler, unutulmaz tatiller, balayı ve bekârlığa veda için banket birimimizle irtibat sağlayabilirsiniz. Bayramoğlu düğün mekânları arasında Sea Garden Hotel & Restaurant’ı tercih ediyorsanız, iletişim formumuz bu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Bayramoglu Mah. Balyonoz Koyu Pelin Cad. No: 50/A Darıca/ Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.