Oteller Kocaeli

Otel Asya

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Otel Asya Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Otel Asya Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Otel Asya Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Körfez manzaralı Şehir manzaralı

Otel Asya Sıkça Sorulan Sorular

Otel Asya düğün fiyatları ne kadar?

Otel Asya düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Otel Asya düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Otel Asya kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Otel Asya 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otel Asya düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Otel Asya düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Otel Asya düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Otel Asya düğün dışında kına, kurumsal etkinlikler, baby shower, açılışlar, mezuniyet törenleri, piknik, parti, sünnet düğünü, nişan, davet ve resepsiyon, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Otel Asya Hakkında

İzmit’te ilk Turistik tesis olarak faaliyet göstermeye başlayan Otel Asya 1968 yılından beri konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Engin tecrübelerimizi, yüksek kalite standartları ile kusursuz hizmete dönüştürüyoruz. Daima özenli ve disiplinli bir çalışma düzeni yürütüyoruz. Seçkin misafirlerimize ev rahatlığı ve huzuru sunmak adına personel eğitimlerine ve hijyen koşullarına da önem veriyoruz.

Şehrin merkezinde konforlu otelimizde huzuru hissedin mottosuyla konuklarımıza konaklama imkânı sağlıyoruz. Odalarımız ise single, double, engelli ve birleşik odalar olarak farklı dizaynlarla konuklarımızın ihtiyaçlarına uygun şekillerde tasarlanıyor.

Tatil dışında da hizmetler sunduğumuz otelimizde şirketlerin; toplantı, seminer, eğitim ve toplantıları için de uygun alanlarımız bulunuyor. Her türlü teknik donanımın sağlandığı seminer ve toplantı odaları ile şirketlere de gerekli hizmetler sağlanıyor.

Otelimiz bünyesinde bulunan odalarımızın hijyeninin önemi kadar mutfağımızda da menülerimizde bulunan her tat özenle hazırlanıyor. Türk ve dünya mutfağından eşsiz tatları deneyimleyebileceğiniz otelimizde mutfak ekibimiz her an ekstra hijyen için çaba harcıyor. Organizasyonlarınız için de sizlere alternatif menüler sunuyor restoranımız. Kokteyl menüleriniz ve ikram menüleriniz için de şık tasarlanmış meyve tabakları, özel kokteyller veya tatlılar da sunabiliyoruz.

Üstün incelikle tasarlanmış şık salonumuzda Otel Asya İzmit düğünlerini, nişan, söz veya kına gecesi organizasyonlarını da düzenliyor.

Organizasyon sorumlumuz eşliğinde her organizasyonunuz için birbirinden özel ve farklı konseptler yaratıyoruz. Düğün salonumuzun düzenini davetli sayınıza göre oluşturuyor ve düğün masası, düğün pastası gibi özel istekleriniz için de çalışmalar yapıyoruz.

Çiftimizin hayalindeki organizasyonları gerçekleştirebilmek için düğün konseptleri fikirlerini de inceliyoruz ve tarzlarını yansıtan bir gece düzenliyoruz. Orkestramızın da katılması ile eşsiz geceniz bir şölene dönüşüyor…

Arzu eden çiftlerimize balayı suiti dizayn ediyor ya da şehir dışından gelen konuklarınıza konaklama imkânı da sağlıyoruz!

Hayallerinizi gerçekleştirmek için yapmanız gereken yalnızca formu doldurmak! Böylelikle Otel Asya’nın sunduğu hizmetlerden yararlanmak için banket birimimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Yiyecek İçecek Koordinatörü

İletişim

 • Adres::

  Şahabettin Bilgisu Cad .No:135

 • Haritadaki Konumu

  Otel Asya Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.