Mirada Del Lago Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mirada Del Lago Hotel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Mirada Del Lago Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Mirada Del Lago Hotel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Mekan Özellikleri
Göl kenarında Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Göl manzaralı Panoramik manzara Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Mirada Del Lago Hotel Sık Sorulan Sorular

Mirada Del Lago Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Mirada Del Lago Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Mirada Del Lago Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Mirada Del Lago Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mirada Del Lago Hotel 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Mirada Del Lago Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mirada Del Lago Hotel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.


Mirada Del Lago Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mirada Del Lago Hotel düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, parti, doğum günü, nişan, baby shower, kına, davet ve resepsiyon, açılışlar ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Mirada Del Lago Hotel Hakkında

2007 yılında Mirada Del Lago Kayseri olarak kurulan otelimiz Erciyes bölgesinde yer alıyor. 235 metre karelik bir alana kurulu olan tesisimiz de tam pansiyon plus konseptiyle hizmet veriyoruz. Hem özel organizasyonlarınız hem de kış tatiliniz için profesyonel bir şekilde çalışıyoruz.

Tesisimiz de birçok olanak söz konusu. Bunlar ilki, küçük misafirlerimizin konforunu düşünerek bebek bakım hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda kapalı havuzumuz da var. Kışında bu keyfi yaşıyorsunuz. Eğer isterseniz de tesisimiz içerisinde bilardo bile oynuyorsunuz. Ala Carte Restaurant, açık restoran ve kapalı restoran da yemeklerimizden deneyimleyebiliyorsunuz.

Otelimiz 264 yatak kapasitesine sahip. Kayseri Havaalanı’na 28, Kayseri’ye ise 25 kilometre uzaklıkta. Otelimizde kayak yapmanın keyfine varıyor, harika zaman geçiriyorsunuz. Konaklama yapacaksanız sınırsız Ski Pass’i ücretsiz olarak veriyoruz. Pistlere ücretsiz servisimiz bulunuyor.

Gelelim organizasyon hizmetimize… Beyaz rengini ağırlıklı olarak kullandığımız balo salonumuzda özel davetlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Size özel tahsis ettiğimiz odada öncesinde hazırlanabiliyorsunuz. Böylece kuaför-düğün salonu koşturmacasını yaşamıyorsunuz. Rahat bir şekilde hazırlanıyorsunuz. Dilerseniz de düğün öncesinde masaj hizmetlerimizden yararlanarak rahatlıyor, kendinizi yeniliyorsunuz. Düğün organizasyonunuz boyunca da tüm detaylarla sizin için ilgileniyoruz. Organizasyon sorumlumuz sayesinde herhangi bir problem yaşamıyorsunuz. Bir otel hizmetinde düğün gerçekleştirmek sizi birçok endişeden kurtarıyor. Geriye kalan tek şey, misafir gibi düğününüze gelmeniz.

Salonumuz geniş bir piste sahip olup, beyaz masalar aynı renkte çiçekler ile süslü. Lüksün içinde “Evet” diyor, ilk dansınızı yapıyorsunuz. Misafirleriniz ile tek tek ilgileniyor, gecikmeye asla müsaade etmiyoruz. Ayrıca tabağınıza gelen lezzetleri de oldukça beğeniyorsunuz. Her biri taze ürünlerden oluşmakta olup usta ellerden çıkıyor.

Tüm bunlara sahip olmanız için ve Mirada Del Lago Hotel Kayseri iletişim için yapmanız gereken yandaki formu eksiksiz olarak doldurmak! Üstelik tamamen ücretsiz!

Ekiple Tanışın

  • Genel Müdür

İletişim

  • Adres:

    Hisarcık Erciyes Tekir Yaylası Küpeguler No:20-24 Melikgazi

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mirada Del Lago Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.