Tike Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tike Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Tike Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Tike Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Tike Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Tike Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Tike Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Tike Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Tike Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tike Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Tike Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tike Restaurant düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Tike Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tike Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Tike Restaurant Hakkında

Bugün birçok şubesiyle hizmet veren Tike Restoranları 1998 yılından beri sizlerle! Hem Türkiye’de hem yurt dışında çeşitli başarılara imza atan markamız Adana yöresine ait lezzetleri sunuyor. Sadece Adana değil, dünya mutfağının seçkin lezzetleri de menülerimizde yer alıyor. Dubai’den Kadıköy’e, Kiew’den Yalova’ya kadar birçok konumda sizinle buluşuyoruz. Biz özel lezzetleri sunan Yalova ekibiyiz. Eğer siz de nikâh sonrası yemekleriniz için özel bir mekân arayışındaysanız doğru sayfa üzerindesiniz. Çünkü size birçok fırsat sunuyoruz. Aileniz ve dostlarınızla beraber kaliteli zaman geçirmenizi sağlıyoruz.

Eşsiz bir doğa manzarası sunuyor, davetlerinizde lezzetlerle birlikte restoranımızla da büyülüyoruz. Kahverengi ve ahşap detayların yer aldığı mekânda renkli koltuklar atmosferimizi değiştiriyor. Aydınlatma sistemlerimiz sayesinde ferah bir ortam elde ediyoruz. Üstelik mekânımızda her tarafı camlarla çevrili olduğu için çok fazla ışık alıyor. Böylece rahat ve aydınlık bir ambiyans sizi bekliyor. Mekânımızın tavanına konumlandırdığımız özel lambalarda şıklığı tamamlıyor. Her mevsim hizmet verebilen alanımızda iklimlendirme sistemleri yer alıyor.

Zengin içeriğine sahip Tike Restaurant menülerimizden seçtiğiniz lezzetleri davetlilerinize sunuyoruz. Konuk menüleri için önceden buluşuyor, özel istekleri olan misafirleriniz var mı diye öğreniyoruz. Dilerseniz önceden iletişime geçerek belirleyebilir, davetlileriniz geldiğinde lezzetleri hazırda bekletebiliriz. Ana yemek, meze, ara sıcak ve tatlı olmak üzere birçok yemeği bir araya getirebiliriz. Yemeklerimizde kullandığımız malzemeleri günlük olarak hazırlıyor, güvendiğimiz iş ortaklarımızdan malzemelerin teminini sağlıyoruz.

Nikâh sonrası yemeklerinin dışında bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, iş yemekleri, evlilik yıl dönümlerinde hizmet veriyoruz. Her gün 09.00 ile 00.00 arasında hizmet veriyoruz. Eğer bu saatler arasında nikâh sonrası yemeğinizi organize etmek isterseniz organizasyon sorumlumuzla iletişime geçebilir, avantajlı fiyatlarımızı da öğrenebilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan Tike Restaurant Yalova iletişim formunu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Süleyman Bey Mahallesi, Setur Marina, Yalı Cd. 45-9, 26600 Merkez/Yalova

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tike Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.