Nikah Sonrası Yemeği Yalova

Sandal Balık

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sandal Balık Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Sandal Balık Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Sandal Balık Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Doğa manzaralı

Sandal Balık Sıkça Sorulan Sorular

Sandal Balık düğün fiyatları ne kadar?

Sandal Balık düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Sandal Balık düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sandal Balık kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sandal Balık 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Sandal Balık düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sandal Balık düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Sandal Balık düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sandal Balık düğün dışında nişan, açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Sandal Balık Hakkında

2007 yılından bu yana işletmeciliğini üstlendiğimiz Sandal Balık Yalova’da şık akşam yemeklerinin adresi oluyor! Nezih ve şık bir atmosferde aileniz ve dostlarınız ile düzenlediğiniz davetler için de özel bir tercih oluyor. Nikah sonrası yemek, kutlama, iş ve aile toplantılarınız için tam da aradığınız mekân! Neden mi?

Davetli sayınızı, tercih ettiğiniz süsleme ve düzenlemeleri öğreniyoruz. İsteklerinizi organizasyon sorumlumuzla beraber yaptığımız görüşmelerde belirliyoruz. Bu sayede uzman bakış açısı ile isteklerinize daha doğru cevap verebiliyoruz. Aldığımız kararlar ışığında da hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Masa düzeni oluşturuyor, beyaz ağırlıklı süslemeler yapıyoruz. Zarif bir davet için sade süslemeler tercih ediyoruz. Renkli dokunuşlar, runner veya renkli örtü detayları kullanıyoruz. Servis takımları, kadehler, masa çiçeği, küçük aksesuarlar da tercih edebiliyoruz. Kimi zaman dikdörtgen masalarımızla uzun sofralar kuruyoruz. Kimi zaman da yuvarlak masalarımız ile dağınık masa düzeni tercih ediyor, davetlilerinizi aile ve arkadaş masalarına buyur ediyoruz!

Akşam yemekleri için en önemli olan detay şüphesiz ki lezzetli menülerdir! Sandal Balık ailesi de size eşsiz tatlar ve birbirinden farklı lezzetler deneme şansı sunuyor. Kalabalık davetleriniz için standart menüler oluşturmayı tercih ediyoruz. Sebebi ise hızlı ve sıcak sunumlar yapabilmek, hizmet kalitesinden ödün vermemek. Sandal Balık Yalova menülerinden istediğinizi tercih edebilmeniz için menülerimizi inceleyebilir ya da meze tadımları yapabilirsiniz. Onlarca çeşit mezeden istediğiniz sayıda belirleyebilir, mevsim balıkları ve deniz mahsulleri ile sofranızı donatabilirsiniz. Günlük ve taze olarak hazırladığımız lezzetlerden memnun kalacak, taze balık ve deniz mahsulleriyle özel tatlar deneyeceksiniz.

Siz de dostlarınız ile keyifli vakit geçireceğiniz mekânı belirlediniz ve Yalova Sandal Balık fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz; sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanabilir veya form ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Rüstem Paşa Mah. Sahil Sok. Gazi Paşa Cad. No: 5 Merkez/ Yalova

 • Haritadaki Konumu

  Sandal Balık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.