Nikah Sonrası Yemeği Yalova

Müptela Cafe & Restaurant

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Müptela Cafe & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Müptela Cafe & Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Müptela Cafe & Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Müptela Cafe & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Müptela Cafe & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Müptela Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Müptela Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Müptela Cafe & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Müptela Cafe & Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Müptela Cafe & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Müptela Cafe & Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Müptela Cafe & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Müptela Cafe & Restaurant düğün dışında doğum günü, nişan ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Müptela Cafe & Restaurant Hakkında

Yalova’dasınız. Nikâh sonrası yemekleriniz için isteklerinize uygun bir yer bakıyorsunuz. Peki sizleri tüm isteklerinizi tam olarak karşılayacak bir kafeyle tanıştırsak? “Neresi?” diye soruyorsanız cevaplayalım. Müptela Cafe Restaurant.

Bu sektörde hizmet verdiğimiz için oldukça heyecanlıyız. Bu heyecanımızı aynı şekilde devam ettirmek, aynı zamanda güler yüzlü ve kaliteli bir hizmeti konuklarımızla buluşturmak istiyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalıştığımızı ve konuklarımızı buradan mutlu bir şekilde uğurlamayı amaçladığımızı söyleyebiliriz.

Bu özel gününüzde bizi tercih etmenin bilincindeyiz. Bu sorumluluğun altından en iyi şekilde kalkacağımızdan emin olabilirsiniz. Tecrübeli yönetici arkadaşlarımız, genç ve dinamik ekibimizle birlikte uyumlu bir şekilde çalışıyor ve isteklerinizi en hızlı şekilde karşılıyorlar.

Şık bir dekorasyon tercih ederek nezih bir işletme olmayı hedefledik. Duvarlarımız, ışıklandırmalarımız masa ve sandalyelerimizin yeni olması gözünüze çarpacak. Yüksek tavanımız ile basık bir ortamdan uzak duruyoruz. Aynı zamanda bu tavanın açılır-kapanır olduğunu ve kötü hava şartlarında dahi bizi tercih edebileceğinizi belirtmek istiyoruz.

Nikah sonrası yemekleriniz için masalarımızı birleştirebiliyor ve tek bir masa haline getirebiliyoruz. Böylelikle sevdiklerinizle aynı masada olmanın avantajını yaşayabiliyor, sohbetiniz kesilmeden güzel anlar yaşayabiliyorsunuz. Tabii ki bunu yapmadan önce sizinle iletişime geçiyor ve gelecek kişi sayısını öğreniyoruz. Böylelikle gereksiz masaları kaldırıyor ve alanı daha etkin kullanmanızı sağlıyoruz.

Organizasyonunuz için bizimle en az 2-3 hafta öncesinden iletişime geçerseniz, çok daha verimli bir hazırlık aşaması gerçekleştiriyoruz. Planlamalarımızı ona göre yapıyor, isteklerinizi tam olarak karşılayabiliyoruz. Böylelikle gece boyunca hiçbir aksaklık yaşamıyor ve buradan mutlu bir şekilde ayrılıyorsunuz.

Bizi tercih etmek ve Müptela Cafe Çınarcık hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Harmanlar Mahallesi Valiakı Caddesi No:43 A/7 Çınarcık / Yalova

 • Haritadaki Konumu

  Müptela Cafe & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.