Nikah Sonrası Yemeği Yalova

Çiftlik Restaurant

 • Kapasite
  50 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çiftlik Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Çiftlik Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Çiftlik Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan
Manzara
Doğa manzaralı

Çiftlik Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Çiftlik Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Çiftlik Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çiftlik Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çiftlik Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çiftlik Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Çiftlik Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çiftlik Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Çiftlik Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çiftlik Restaurant düğün dışında nişan, açılışlar, doğum günü ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Çiftlik Restaurant Hakkında

Nikâhınızdan sonra keyifli bir yemek organizasyonu düzenle planınız varsa, Çiftlik Et Mangal Yalova’da isteklerinizi en hızlı ve en doğru şekilde karşılayarak buradan mutlu bir şekilde ayrılma sözü veriyor. Nasıl mı?

Öncelikle organizasyonu gerçekleştireceğiniz alanı tanıtalım. Açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Bizi tercih eden konuklarımızın genelde açık alanımızı tercih edeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Neden mi? Yalova’nın en güzel bahçelerinden birine sahip olduğumuz için. Rengarenk çiçeklerin, sarmaşıkların ve ağaçların bulunduğu bahçemizde hem siz ferah bir ortamda olmanın avantajını yaşayacak hem de çocuklarınızın gözünüzün önünde yeşil alanımızda oynamasının rahatlığını hissedeceksiniz. Bu alanımıza masa ve sandalyelerinizi kurabiliriz. Bir de üstü kapalı alanımız bulunuyor. Kötü hava şartlarında burayı da tercih edebilirsiniz. Tek uzun bir masa haline getirebiliyor ve sevdiklerinizle aynı masada olmanın avantajını yaşatıyoruz.

Sabah 10’da kapılarımızı açıyor ve gece 1’e kadar kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Bu saatler arasında bizi dilediğiniz an tercih edebilirsiniz. Tabii ki bu organizasyonunuzdan en az 1 hafta önce bizimle iletişime geçerek rezervasyon yaptırdığınız taktirde çok daha verimli bir hizmeti konuklarımızla buluşturacağımızı söyleyebiliriz. Hem gelecek kişi sayısını öğrenebilir ve buna göre bir düzenleme yapabilir hem de isteklerinizi önceden tamamlayabiliriz.

Çiftlik Restaurant et mangal dışında birçok lezzetle de konuklarının karşısında oluyor. Günlük hazırlanan mezelerin masalarınızı süsleyeceğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda köfte, şiş ve tavuk gibi tatları da bulabileceksiniz. İsterseniz kendin pişir kendin ye seçeneğini sunuyor isterseniz de profesyonel mutfağımızda pişirebiliyoruz. Tamamen dilediğiniz ve rahat hissedeceğiniz şekilde çalışmaya özen gösteriyoruz. Amacımızın buradan mutlu bir şekilde ayrılmanız olduğunu unutmayın.

Yalova’nın Çiftlikköy ilçesinde bulunan işletmemizi tercih etmek ve hakkımızda ayrıntılı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Dolunay Sk Çiftlikköy, Yalova, Turkey

 • Haritadaki Konumu

  Çiftlik Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.