Nikah Sonrası Yemeği Tekirdağ

Zest Bistro Çorlu

  • Kişi Başı
    1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Zest Bistro Çorlu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Zest Bistro Çorlu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

Zest Bistro Çorlu Sıkça Sorulan Sorular

Zest Bistro Çorlu düğün fiyatları ne kadar?

Zest Bistro Çorlu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Zest Bistro Çorlu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Zest Bistro Çorlu Hakkında

Şef Gıda Restaurant İşletmeleri olarak 2001 yılında LUNCH BOX adı altında Güneşli’deki ilk şubesi ile başladığı hizmet sektöründe hızlı bir atılım yaparak diğer üç şubesini 2004 yılının ilk yarısında Ataköy-Galleria, ikinci yarısında Güneşli'de ve 2007 yılının ilk yarısında Bahçeşehir'de açarak başarı grafiğini sürekli olarak yükselten, kendi sektöründe sayılı markalar arasında yerini almıştır.Anadolu yakasında ilk olarak Maltepe Park AVM ’de açarak şube sayısını şimdilik dokuza ulaştırmıştır.Çok yakın bir zamanda Mall Of İstanbul’da açılarak şube sayısı 2014 yılı ilk çeyreğinde 10 ‘a ulaştırılacaktır.
Halen dokuz şubesiyle ikiyüzelliden fazla çalışanı 350 m2 kapalı alan üzerine kurulu soğuk ve kuru depolama alanı günde 4.000 'den fazla müşteriye hem restaurant hemde paket servis olarak hizmet vermektedir.
2004 yılında atılımlarına yenilerini ekleyerek tüm şubeleri ile bilgisayarlı otomasyon sistemine geçiş yapmış ve tek bir merkezden yönetebilecek duruma gelmiştir.

LUNCH BOX dokuz şubesi ile dünya mutfağından derlenmiş 108 çeşit ürünü en yüksek kalitede fast alacarte servis ile 4.000 'den fazla müşterisine ulaştırmaktadır.
LUNCH BOX'ın Meksika,Amerika, Fransa, İtalya gibi ülkelerin kendine özgü ürünlerini Türk damak tadına ve lezzetine uygun hale getirerek ve bu ürünlerde en kaliteli malzemeleri kullanarak tüm müşterilerinin beğenilerini kazanmaya ve müşteri sayısını hızla artırmaya devam etmektedir

LUNCH BOX ilk şubesini açarken de onuncu şubesini açmak üzere hazırlıklarını yaparken de hep aynı amaç için çalışmaktadır. Kurumsal bir marka olmak LUNCHBOX firma sahibinden yöneticisine kadar bu sektörde deneyim ve tecrübe sahibi bir takım ile çalışmaktadır. Ve bu takımın LUNCH BOX çatısı altında toplanmasının en büyük amacı LUNCH BOX'ın kurumsal bir yapıya sahip olmasını sağlamaktır.

Sektörümüzdeki en büyük eksik (Büyük Yabancı Firmaların Dışında) Türk firması olarak çok az sayıda markalaşmış ve kurumsallaşmış firma olması, bu nedenden dolayı bu eksikliği misyon edinerek ve üç altın kuralımızı unutmadan sağlam adımlarına LUNCH BOX logosu altında ilerliyoruz

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Kazımiye Mah. Dumlupınar Cad. Kılıçoğlu Residence K:Giriş, Orion Alışveriş Merkezi Çaprazında, Silahtar, Çorlu, Tekirdağ

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.