Zest Bistro Çorlu

E-posta Gönder

  • Çerkezköy, Tekirdağ.

Zest Bistro Çorlu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Zest Bistro Çorlu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Zest Bistro Çorlu Hakkında

Şef Gıda Restaurant İşletmeleri olarak 2001 yılında LUNCH BOX adı altında Güneşli’deki ilk şubesi ile başladığı hizmet sektöründe hızlı bir atılım yaparak diğer üç şubesini 2004 yılının ilk yarısında Ataköy-Galleria, ikinci yarısında Güneşli'de ve 2007 yılının ilk yarısında Bahçeşehir'de açarak başarı grafiğini sürekli olarak yükselten, kendi sektöründe sayılı markalar arasında yerini almıştır.Anadolu yakasında ilk olarak Maltepe Park AVM ’de açarak şube sayısını şimdilik dokuza ulaştırmıştır.Çok yakın bir zamanda Mall Of İstanbul’da açılarak şube sayısı 2014 yılı ilk çeyreğinde 10 ‘a ulaştırılacaktır.
Halen dokuz şubesiyle ikiyüzelliden fazla çalışanı 350 m2 kapalı alan üzerine kurulu soğuk ve kuru depolama alanı günde 4.000 'den fazla müşteriye hem restaurant hemde paket servis olarak hizmet vermektedir.
2004 yılında atılımlarına yenilerini ekleyerek tüm şubeleri ile bilgisayarlı otomasyon sistemine geçiş yapmış ve tek bir merkezden yönetebilecek duruma gelmiştir.

LUNCH BOX dokuz şubesi ile dünya mutfağından derlenmiş 108 çeşit ürünü en yüksek kalitede fast alacarte servis ile 4.000 'den fazla müşterisine ulaştırmaktadır.
LUNCH BOX'ın Meksika,Amerika, Fransa, İtalya gibi ülkelerin kendine özgü ürünlerini Türk damak tadına ve lezzetine uygun hale getirerek ve bu ürünlerde en kaliteli malzemeleri kullanarak tüm müşterilerinin beğenilerini kazanmaya ve müşteri sayısını hızla artırmaya devam etmektedir

LUNCH BOX ilk şubesini açarken de onuncu şubesini açmak üzere hazırlıklarını yaparken de hep aynı amaç için çalışmaktadır. Kurumsal bir marka olmak LUNCHBOX firma sahibinden yöneticisine kadar bu sektörde deneyim ve tecrübe sahibi bir takım ile çalışmaktadır. Ve bu takımın LUNCH BOX çatısı altında toplanmasının en büyük amacı LUNCH BOX'ın kurumsal bir yapıya sahip olmasını sağlamaktır.

Sektörümüzdeki en büyük eksik (Büyük Yabancı Firmaların Dışında) Türk firması olarak çok az sayıda markalaşmış ve kurumsallaşmış firma olması, bu nedenden dolayı bu eksikliği misyon edinerek ve üç altın kuralımızı unutmadan sağlam adımlarına LUNCH BOX logosu altında ilerliyoruz

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kazımiye Mah. Dumlupınar Cad. Kılıçoğlu Residence K:Giriş, Orion Alışveriş Merkezi Çaprazında, Silahtar, Çorlu, Tekirdağ

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.