Nikah Sonrası Yemeği Tekirdağ

Aytekin Balık Restaurant

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Aytekin Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Aytekin Balık Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Aytekin Balık Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Aytekin Balık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Aytekin Balık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Aytekin Balık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Aytekin Balık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Aytekin Balık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Aytekin Balık Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Aytekin Balık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Aytekin Balık Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Aytekin Balık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aytekin Balık Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, doğum günü, davet ve resepsiyon, açılışlar ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Aytekin Balık Restaurant Hakkında

Yıllardır kaliteli hizmet veren Aytekin Balık Restaurant Tekirdağ’da 1. Sınıf restoranlar arasında yer alıyor. Sunduğumuz eşsiz lezzetlerle butik organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Hayallerinizin gerçek olduğu nikâh sonrası yemek organizasyonlarınızı da tasarlıyoruz.

İlk önceliğimiz davetli sayınıza ve mevsime göre davet alanı belirlemek. İki katlı restoranımızın kapalı alanlarında alt veya üst katı, ayrıca keyifli bir yaz akşamında bahçemizi tercih edebilirsiniz. Dostlarınız ve ailenizle mutluluğunuzu paylaşacağız 100 ila 150 kişilik alanlara sahibiz. Organizasyon sorumlumuz ile yaptığınız görüşmelerde aldığınız kararlar ışığında davetleriniz hakkında planlamalar yapıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ve özverili çalışmalarımız sayesinde gecenizi eksiksiz bir şekilde tasarlıyoruz!

Hazırlıklarımıza süslemeler ve düzenlemelerle devam ediyoruz. Beyaz ve kahverengi tonlarıyla dekore edilmiş salonda, aksesuarlar ve dekorlarla renkli dokunuşlar yapıyoruz. Tercih ettiğiniz bir konsept varsa ya da çeşitli süslemelerle fotoğraf çekim alanları, gelin damat masası ve kendinize özel bir görünüm ile nikâh sonrası yemek organizasyonlarınızı düzenlemek isterseniz; çözüm ortaklarımızdan destek almanız gerekiyor! Organizasyon firması ile yapacağınız anlaşmanın dışında kalıyor, fakat gerekli durumlarda hizmet personellerimizle yanınızdayız.

Yemekli davetlerin en önemli aşaması olan davet menülerini de mutfağımızda özel tarifler kullanarak hazırlıyoruz. Birbirinden farklı lezzetleri bir araya getirerek damak tadınıza uygun eşsiz lezzetler oluşturuyoruz. Aytekin Balık Restaurant ailesi olarak menü tadımları düzenleyerek karar vermenizi bu sayede de konuklarınızın beğenisine sunduğumuz lezzetlerden emin olmanızı tercih ediyoruz. Başlangıçlar, ara sıcak, ana yemek ve düğün pastası ile tamamlanan ziyafetlerinize gece boyunca hafif müzik de eşlik ediyor... Restoranımızda unutulmaz bir gece sizi bekliyor!

Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak veya Aytekin Balık Restaurant iletişim formunu doldurarak Tekirdağ restoranları arasında nikâh sonrası mekânınızı seçmek.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Hürriyet Mah. Bölge Trafik Müdürlüğü Yanı Zümrüt/ Tekirdağ

 • Haritadaki Konumu

  Aytekin Balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.