Yedi Kardeşler Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yedi Kardeşler Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Yedi Kardeşler Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Yedi Kardeşler Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Yedi Kardeşler Restaurant Sık Sorulan Sorular

Yedi Kardeşler Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Yedi Kardeşler Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Yedi Kardeşler Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Yedi Kardeşler Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yedi Kardeşler Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Yedi Kardeşler Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yedi Kardeşler Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Yedi Kardeşler Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yedi Kardeşler Restaurant düğün dışında doğum günü, nişan, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Yedi Kardeşler Restaurant Hakkında

Sevdiklerinizle birlikte lezzetli yemekler yiyerek özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sizi Yedi Kardeşler Restaurant Mersin’e davet ediyoruz. Uzun yıllar boyunca Mersin’in Mezitli ilçesinde faaliyet gösteriyor, misafirlerimize farklı bir lezzet deneyimi yaşatıyoruz. Tam bir başarı hikâyemiz var. Hizmete ilk başladığımız yıllarda kalitelimizden ödün vermeden faaliyet gösterdiğimizden ve misafirlerimizin istekleri doğrultusunda işletmemizi oldukça genişlettik. Salaş olarak tabir edilen mekânlar arasında yer alırken ün kazanan restoranımızı genişleterek yeni yerinde şık ve modern bir işletme hâline getirdik.


Yemekli organizasyonlar için oldukça tercih edilen bir adresiz. Aile ve sevdiklerinizle birlikte nikâh töreni sonrası yemek etkinliği gerçekleştirmek istiyor, nişan organizasyonunuzu lezzetli yemekler yiyerek taçlandırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yıl içerisinde birçok özel gün kutlamaları, yemekli organizasyonlar, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine ev sahipliği yapıyoruz.


Restoranımızdan bahsedecek olursak; misafirlerimizi ağırladığımız hem açık alan hem de kapalı alanımız bulunuyor. Geniş alan üzerine kurulmuş olan işletmemizde gerçekleştireceğiniz organizasyonunun türüne ve davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını hazırlıyoruz. Her mevsim hizmet verdiğimizden dolayı kış ve soğuk aylarda gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimizin mevcut olduğu kapalı alanımızda rahat bir gün geçirebileceksiniz.


Konsept bir gün mü geçirmek istiyorsanız? Organizasyon firmalarından ve kendinizin temin ettiğiniz dekor ve aksesuarlarla masaları birleştirerek oluşturduğumuz davet alanını süsleme imkânı da tanıyoruz.


Yedi Kardeşler Restaurant Kebap ve Lahmacun olarak et tavuk ızgara ve pide lahmacun bizden sorulur diyor seçim yapabileceğiniz birçok çeşitle sizleri buluşturuyoruz. Yemeklerimizin lezzetini kaliteli ürünler kullanmamıza ve usta aşçılarımıza borçluyuz. İşletme olarak yemeklerde kullandığımız ürünleri bizzat kendimiz seçiyor ve gücendiğimiz iş ortaklarımızdan temin ediyoruz. Siz de sevdiklerinizle birlikte özel günlerinizi lezzetli yemekler yiyerek kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilir, menü içeriği ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Merkez Mahallesi, Vatan Cd. No:1, 33330 Mezitli/Mersin

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yedi Kardeşler Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.