Nikah Sonrası Yemeği Mersin

Sarnıç Tesisleri

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sarnıç Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Sarnıç Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Sarnıç Tesisleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Orman içinde Şehir dışında
Manzara
Panoramik manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Sarnıç Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Sarnıç Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Sarnıç Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Sarnıç Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sarnıç Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sarnıç Tesisleri 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Sarnıç Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sarnıç Tesisleri düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Sarnıç Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sarnıç Tesisleri düğün dışında sünnet düğünü, parti, piknik, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, açılışlar, kına, baby shower, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, nişan ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Sarnıç Tesisleri Hakkında

İki kardeş tarafından 1994 yılında küçük bir alanda marketçilik ve sucuk üretimi faaliyetleri ile yolculuğumuza başladık. Günümüze kadar bünyemize restoran, alışveriş merkezi, turizm, inşaat, tarım ve eğlence organizasyonları gibi hizmetleri zamanla dahil ettik. Sarnıç markası adı altında bir tesis yarattık. Mersin Gözde Sarnıç Tesisleri adıyla bünyemizde; 1000 kişilik açık hava restoranı, 500 kişilik kapalı alakart restoran, 18 odalı otel, alışveriş merkezi ve sucuk üretim tesisi bulunuyor.


Butik otelimiz 2016 Mayıs ayında faaliyete başladı. Mersin’in Toroslar bölgesinde, dağların eteğinde Sarnıç mevkiinde yer alıyoruz. 750 metrelik rakımda konumlandık ve yılın 12 ayı hizmet veriyoruz. Yaz düğünü yapmak isteyen herkes için 350 kişilik bahçemizde hizmet veriyoruz. Şehrin bunaltıcı sıcaklığından uzaklaşarak rahat nefes aldığınız serin bir mekanız. Kış aylarında ise şömineli kapalı salonlarımızda hizmet veriyoruz. Ayıca tesisimiz içerisinde minik misafirlerimizi düşündüğümüz çocuk oyun alanları ve hayvanat bahçesine de yer verdik.


Doğanın içerisinde bir düğün organizasyonu sunuyoruz. Muhteşem bir manzara eşliğinde harika dakikalar geçireceğinize eminiz. Çünkü biliyoruz ki yıllardır bu günün hayalini kuruyorsunuz. Bu yüzden oldukça hassas ve detaycı yaklaşıyoruz. Özel günlerin değerinin ve öneminin oldukça farkındayız.


Eğer yemekli bir düğün düşünüyorsanız doğru adrese denk geldiniz. Çünkü Sarnıç Tesisleri’nin ustaları size harika bir düğün menüsü hazırlıyor. Üstelik oldukça hijyenik bir mutfakta yapıyorlar. Günlerce tadı damağınızda kalacak lezzetlerle bir araya geleceğinize emin olabilirsiniz. Servis ekibimizde hijyen kurallarına uyarak tabaklarınızı bir bir masanıza getiriyor. Fark etmiyorsunuz bile…


Gelelim Mersin Sarnıç Tesisleri telefon numarasına. Bu bilgiyi öğrenmek istiyorsanız yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Böylece telefon ya da mesajla geri dönüş sağladığımızda hem numara hem de fiyatlandırmamız hakkında bilgilendirme alıyorsunuz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Gözne Yolu 20. Km.

 • Haritadaki Konumu

  Sarnıç Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.