Mersin Aşina Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mersin Aşina Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Mersin Aşina Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Mersin Aşina Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mersin Aşina Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Mersin Aşina Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Mersin Aşina Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Mersin Aşina Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Mersin Aşina Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mersin Aşina Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Mersin Aşina Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mersin Aşina Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Mersin Aşina Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mersin Aşina Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, davet ve resepsiyon, doğum günü, nişan, bayi toplantısı ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Mersin Aşina Restaurant Hakkında

Lezzet denince akla gelen ilk adres Aşina Makam Restaurant Mersin…

Mezitli’nin muhteşem sahil şeridinde uzun yıllar boyunca faaliyet gösteriyor, deniz manzarasına karşı konumlanmış restoranımızda misafirlerimizi keyifli ve bir o kadar eğlenceli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Yemeklerimizin lezzeti ve huzurlu ortamımızla kısa sürede tercih edilen adreslerden biri olma özelliği kazandık. Her damak zevkine hitap eden menü çeşitliliğimizle fark yaratıyoruz.

Misafirlerimizin memnuniyeti ve kalite en önem verdiğimiz detaylardandır. Bu nedenle mekânımızın konforundan yemeklerimizin sunumuna kadar misafirlerimizin beklentisinden daha da öte bir hizmet almalarını sağlıyoruz. Oldukça kalabalık bir ekibiz ve her müşterimizle tek tek öze olarak ilgileniyoruz. Sektörde deneyimli aşçılarımız, profesyonel servis ve hizmet elemanlarımız ve şeflerimizle birlikte isteklerinizi harfiyen yerine getiriyor, gün sonunda mutlu bir şekilde restoranımızdan ayrılmanızı amaçlıyoruz.

Restoranımız kalabalık organizasyonlar ve grup yemekleri için oldukça elverişlidir. Bizim ev sahipliğimizde nikâh sonrası aile yemeği, nişan, doğum günü, yıl dönümü kutlaması, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi keyifli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Açık ve kapalı olmak üzere iki bölümümüz bulunuyor. Etkinlik düzenleyeceğiniz mevsime ve davetli sayınıza uygun olarak size özel bir oturma düzeni oluşturuyoruz. Dikdörtgen masaları birleştirerek uzun bir ziyafet masası oluşturabiliyor, davet saatinizden önce servis ve tabaklarımızı yerleştiriyor, hazır bir şekilde sizi bekliyoruz.

Menü çeşitliliğimiz oldukça fazladır. Her damak zevkine uygun et, tavuk ve deniz mahsullerinden oluşan ana yemeklerimiz, çeşit çeşit meze ve salatalarımız, alkollü ve alkolsüz içeceklerimizle size özel menüler hazırlayabiliyoruz. Yemeklerin lezzeti ve kalitesine de önem verdiğimizden dolayı, kullandığımız ürünleri güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz.

Aşina Makam Restaurant ev sahipliğinde siz de özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Fatih Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:142 Mezitli/Mersin

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mersin Aşina Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.