Nikah Sonrası Yemeği Mersin

Loca Cafe Restaurant

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Loca Cafe Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Loca Cafe Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450

Loca Cafe Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Orman içinde Şehir dışında Teras Yüksek tavan
Manzara
Panoramik manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Loca Cafe Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Loca Cafe Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Loca Cafe Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Loca Cafe Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Loca Cafe Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Loca Cafe Restaurant 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Loca Cafe Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Loca Cafe Restaurant düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Loca Cafe Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Loca Cafe Restaurant düğün dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, nişan, kına, doğum günü, parti, bayi toplantısı ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Loca Cafe Restaurant Hakkında

Özel günleriniz için Gözne yolu üzerinde Loca Cafe Restaurant Mersin’de hizmet veriyor. Profesyonel bir ekiple birlikte kapalı ve açık alan alternatiflerimizle birlikte Mersin ve çevresinde düğün, nişan, kına gibi özel günlerini kutlayacak mekân arayışında olan çiftlerin karşısına çıkıyoruz.


Kapalı alanımız yüksek bir tavana sahip olmakla birlikte dilediğiniz gibi süsleyebileceğimiz genişlikte. Dilerseniz bizimle dilerseniz de bir organizasyon firması ile birlikte dekorasyonu sağlayabiliyorsunuz. Çeşitli halk oyunları ekibi ya da kendi ayarladığınız müzisyenleri de getirebiliyorsunuz. Açık alanımızda ise, Mersin manzarasına sahip olmakla birlikte yazın sıcağında serinliğiyle karşınıza çıkıyor. Her iki alanımızda da aynı hizmeti ve kaliteyi göreceğinizden emin olabilirsiniz. Eğer yemekli bir düğün organizasyonu düşünüyorsanız harika tatlarla buluşturuyoruz. Başlangıcından tatlısına kadar bol seçenekli bir menüye sahibiz. İçinden seçtiklerinizle bir düğün menüsü hazırlıyoruz. Günün sonunda da memnun kaldığınız bir konu da bu menü oluyor!


Organizasyonunuz esnasında mekanımızı size özel kapatıyoruz. Gönlünüzce dans ediyor, gününüzün keyfini çıkarıyorsunuz. Hizmet ekibimizde her an yanınızda oluyor. Ani değişiklikleriniz ya da cevaplanması gereken sorularınız için her zaman hazır! Üstelik ekibimiz servislerini bir bir getirirken güler yüzünden asla ödün vermeden işlerini yapıyorlar. Sorumluluklarından kaçmadan hatta daha fazlasını yaparak asla aksama yaşamanıza izin vermiyorlar. Servisleriniz gidip gelirken hissettirmeden hizmetlerini gerçekleştiriyorlar.


Dilediğiniz gibi süslenebilecek bir mekân olarak, muhteşem Mersin manzarasına bakarak bir düğün daveti geçirme fikri güzel değil mi? Profesyonel ve uygun fiyatlı hizmet sayesinde de bütçe dostu bir firma avantajına da sahibiz. Eğer tüm bunlardan yararlanmak istiyorsanız da yapmanız gereken sadece iki işlem var. İlki yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamak, ikincisi ise çıkan formu eksiksiz doldurmak! Bunun sonucunda iletişim formunuzu görür görmez de hızlı bir geri dönüş sağlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Çopurlu Mahallesi Merkez Sokak No:141/A

 • Haritadaki Konumu

  Loca Cafe Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.