Liya Yetmişlik Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Liya Yetmişlik Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Liya Yetmişlik Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Liya Yetmişlik Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Liya Yetmişlik Restaurant Sık Sorulan Sorular

Liya Yetmişlik Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Liya Yetmişlik Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Liya Yetmişlik Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Liya Yetmişlik Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Liya Yetmişlik Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Liya Yetmişlik Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Liya Yetmişlik Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.


Liya Yetmişlik Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Liya Yetmişlik Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, parti, nişan, mezuniyet törenleri, açılışlar, kına, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Liya Yetmişlik Restaurant Hakkında

Sevdiklerinizle birlikte en özel anlarınızı lezzetli yemekler yiyerek kutlamak istiyorsanız sizi Mersin Liya Yetmişlik lezzetlerini test etmeye davet ediyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz hünerli aşçılarımızla birlikte uzun yıllar boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösteriyor, misafirlerimize farklı bir lezzet ve eğlence deneyimi yaşatıyoruz. Modern tasarımı ve ferah atmosferiyle özel gün kutlamaları için tercih edilen bir adres Liya. Biz de mutlu günlerinizde güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Restoranımız konforlu ve modern dizaynıyla dikkat çeken hem açık hem da kapalı alandan oluşuyor. Açık alanımızın üstünde otomatik açılır kapanır tente sistemi mevcut olduğundan dolayı sürpriz bir yağmur yağması durumunda kötü hava şartından etkilenmeyeceksiniz. Ayrıca kapalı alanımızda da gerekli ısıtma ve soğutma sistemi mevcut olduğundan dolayı ryaz ve kış aylarından rahat bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Davetli sayınıza uygun olarak beyaz masa ve sandalyelerimizin yerleşimini istediğiniz alanda da hazırlayabiliyoruz. Masaları birleştiriyor, samimi sohbetler edebileceğiniz uzun bir ziyafet masası oluşturuyoruz. Restoranımızın iç mekân dizaynında ağırlıklı olarak beyaz rengini kullanmayı tercih ettik. Canlı çiçek ve bitkiler, minimal objeler yerleştirerek duvarlarımıza renk kattık.

Lezzetine doyamayacağınız çeşit çeşit mezeler, istediğiniz pişirme yöntemine göre hazırlanmış balık, et ve tavuklar, evde yapılanlardan farklı olmayan aperatif ve ara sıcaklarımızla sizi lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz. İsteğe bağlı olarak grup yemeklerinde tek tip menü de oluşturabiliyoruz.

Restoranımızda evliliğinizin resmileştiği nikâh töreni sonrası aile yemeği kutlaması, evlilik yolunda ilk adımınız nişan organizasyonunuzu, arkadaşlarınızla birlikte canlı müzik eşliğinde kutlayacağınız bekârlığa veda partiniz, doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlenceleriniz başta olma üzere bütün özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlayabilirsiniz.

Mersin Liya Yetmişlik Meyhane ev sahipliğinde siz de özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız, rezervasyon için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  30004 sokak, adnan menderes bulvarı no:202/b Mersin

 • Nasıl gelinir?

  Adnan Menders Bulvarı Yenişehir Kampüsü Yakınında

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Liya Yetmişlik Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.