Nikah Sonrası Yemeği Mersin

Esendere Restaurant

 • Kapasite
  100 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Esendere Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Esendere Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Esendere Restaurant Özellikler

Olanaklar
Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Dere kenarında Kolonsuz salon Orman içinde Yüksek tavan
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Esendere Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Esendere Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Esendere Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Esendere Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Esendere Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Esendere Restaurant 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Esendere Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Esendere Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Esendere Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Esendere Restaurant düğün dışında baby shower, sünnet düğünü, nişan, kına, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, doğum günü, piknik, açılışlar ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Esendere Restaurant Hakkında

Doğanın ortasında sevdikleriniz ile birlikte bir düğün organizasyonuna davetlisiniz. Esendere Restaurant Elvanlı’da üstün hizmet kalitesi ve samimiyetiyle karşınıza çıkıyor.


Çağıracağınız davetli sayısında sınır getirmenize gerek yok. Çünkü geniş bir alana sahibiz. Amacımız, memnuniyetinizi sağlamak ve bu doğrultuda isteklerinizi gerçekleştirmek. Bunun için de ilk olarak bir araya geliyoruz. İhtiyaç ve taleplerinizi konuşuyoruz. Karşılıklı fikir paylaşımı yapıyor, her detayı konuşuyoruz. Süslemelerden giriş müziğine ilk danstan pasta merasimine kadar zaman, sunulacak hizmet gibi konu başlıkları altında kararlar veriyoruz. Görüşmenin sonunda da bir düğün programı hazırlıyoruz.


Yer volkanları ile giriş yaparken kırmızı halıdan yürüyeceksiniz. Gelin damat yolunun kenarında ise çiçekli süslemeler yer alacak. Daha sonra eşinizle birlikte ilk dansınızı yapacaksınız. Düşününce ne kadar hoşunuza gidiyor değil mi? Çünkü yeni bir hayata başlamaya karar verdiniz. Bunu da kutlamak istiyorsunuz. Bu yüzden düğün organizasyonlarının ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Oldukça hassas davranıyor ve mutluluğunuz için çalışıyoruz. Yemekli ya da yemeksiz alternatiflerimizle karşınıza çıkıyoruz. Bunun haricinde organizasyon hizmeti açısından da belirli standartlarımız var. Fakat daha konsept bir düğün fikriniz varsa dilerseniz organizasyon firması ile anlaşabilirsiniz. Böylece hayalinizdekini gerçekleştirebilirsiniz.


İç ya da dış mekân seçenekleri ile düğün organizasyonunuz için uygun fiyatlarla karşınıza çıkıyoruz. Biliyoruz ki bir bütçe ayırdınız. Eğer düğününüzü mekânımızda gerçekleştirirseniz belki de tahmininizden daha az bir maliyetle karşı karşıya kalacaksınız. Böylece belki de gerçekleştirmeyi düşünemediğiniz fikirlerinize bir daha dönüp bakabileceksiniz.


Eğer Esendere Restaurant olarak bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız kadar basit! Bu sayede telefon ya da mesajla size geri dönüş sağlıyor ve birlikte planlamalara başlıyoruz!

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Elvanlı Köyü Merkez Sok. No:191/A

 • Haritadaki Konumu

  Esendere Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.