Nikah Sonrası Yemeği Mersin

Elvanlı Pınarbaşı Restaurant

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Elvanlı Pınarbaşı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Elvanlı Pınarbaşı Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Elvanlı Pınarbaşı Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Orman içinde
Manzara
Panoramik manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Elvanlı Pınarbaşı Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Elvanlı Pınarbaşı Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Elvanlı Pınarbaşı Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Elvanlı Pınarbaşı Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Elvanlı Pınarbaşı Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Elvanlı Pınarbaşı Restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Elvanlı Pınarbaşı Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Elvanlı Pınarbaşı Restaurant düğününüz için yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Elvanlı Pınarbaşı Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Elvanlı Pınarbaşı Restaurant düğün dışında parti, baby shower, kına, açılışlar, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı, piknik, nişan ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Elvanlı Pınarbaşı Restaurant Hakkında

Nezih bir ortam içerisinde, suların sesi ve doğanın kokusuyla birlikte bir düğün organizasyonu için Elvanlı Pınarbaşı Balık Restaurant tam size göre. Hem kokteyl hem de masa düzeni yapabileceğimiz gibi yemekli ve yemeksiz olarak da karşınızdayız. Gelin birlikte güzel bir organizasyona imza atalım.


Size oldukça doğal bir ortam sunuyoruz. Tıpkı kendimiz gibi. Çünkü hem bulunduğumuz bölge hem de hizmet anlayışımız sebebiyle samimiyet ve doğallıktan yanayız. Organizasyonlarını gerçekleştiren çiftlerle birlikte arkadaşmışız gibi bağ kuruyor ve o hassasiyetle yaklaşıyoruz. Bu sayede hem onlar daha rahat oluyor hem de organizasyonlarının tadını çıkarıyor. İşte siz de bu samimiyet ve doğallık içerisinde hayal ettiklerinize kavuşabileceksiniz.


Minimal çizgilerle organizasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz. Gösterişten oldukça uzağız. Bu yüzden süsleme konusunda da bu doğrultuda ilerliyoruz. Bazen ağaçlara kumaş parçaları bağlayarak aşağı doğru sarkıtıyoruz. Böylece dilek ağaçlarının arasında organizasyonunuzu gerçekleştiriyor gibi hissediyorsunuz. Bazen ise ışıklarla süslüyoruz. Böyle olunca da bir köy düğününü andırıyor. Hatta bir fotoğraf köşesi de yapıyoruz. Eşinizle olan fotoğraflarınızı asabiliyor ve böylece misafirlerinize hikayenizi görsel olarak da gösterebiliyorsunuz.


Yemekli ya da yemeksiz olarak da organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Uzun masalar eşliğinde bir oturma düzeni de hazırlayabiliyoruz. Böylece büyük bir aile olarak samimiyet içerisinde yemeklerinizi yiyebiliyorsunuz. Bunun dışında yukarıda da belirttiğimiz gibi kokteyl düzeninde de masalarınızı hazırlayabiliyoruz. Tabii ki tüm bunlara düğün davetiniz öncesi bir araya gelerek karar veriyoruz. Birlikte bir düğün programı oluşturuyoruz.


Eğer bizimle iletişime geçmek ve doğal bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz. Böylece merak ettiklerinizi rahatlıkla sorabiliyorsunuz. Biz şimdiden heyecanlandık, ya siz?

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Pınarbaşı Mahallesi Elvanlı Köyü

 • Haritadaki Konumu

  Elvanlı Pınarbaşı Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.