Chef Mezze

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Chef Mezze
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Chef Mezze Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Chef Mezze Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Şehir merkezinde Teras
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Chef Mezze Sık Sorulan Sorular

Chef Mezze düğün fiyatları ne kadar?

Chef Mezze düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Chef Mezze düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Chef Mezze kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Chef Mezze 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Chef Mezze düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Chef Mezze düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Chef Mezze düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Chef Mezze düğün dışında bayi toplantısı, açılışlar, doğum günü, baby shower, kına, davet ve resepsiyon, parti, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Chef Mezze Hakkında

Gazi ve Bilal Ateş’in mutfağından çıkma, Türkiye’de modern meyhane kavramının öncüsü olan Chef Mezze olarak müzik, lezzet ve manzarayı sizinle buluşturuyoruz. Bizim için önemli olan ise bu birleşimden ortaya çıkan anılar…


Geleneksel lezzetlerin Gazi ve Bilal Ateş’in dünyanın dört bir yanından getirdiği reçetelerle oluşan tatlarına eşlik ediyorsunuz. Es geçilmeyecek, her damak tadına hitap eden bu gastronomik deneyimi Mersin’in en güzel manzarası eşliğinde sunuyoruz. Tutkumuz, şeflerimizin elinden çıkan değişik lezzetleri kaliteli bir ambiyans eşliğinde sizinle buluşturmak. Hünerli ellerden çıkan mezelerle keyfinize keyif katacağınıza emin olabilirsiniz. Chef Mezze Mersin yorumlarına şöyle bir bakacak olursanız ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.


Mekanımıza girdiğiniz anda elit atmosferi fark edeceksiniz. İç tarafta mavi beyaz sandalyelerin tahta masalarla birleştiğini, dış kısımda ise siyah beyaz ferforje sandalyelerin mermer masalarla buluştuğunu göreceksiniz. Gecesi ve gündüzü ayrı güzel olan mekanımızda lezzete olduğu kadar görselliğe de doyamayacaksınız.


Biraz da değişik mezelerimizden bahsedelim. Tahinli patlıcan mutabbel, kuru Yunan cacığı gibi lezzetlerimizi mutlaka denemelisiniz. Trüflü Girit ezmesinden babagannuşa kadar her birinin Chef Mezze yorumuna ne dersiniz? Modern yemek kültürüne uymak adına avakodulu ve kinoalı karides adında lezzetler yarattık. Şeflerimizin ellerinden çıkan bu muhteşem mezeleri mutlaka nikah sonrası yemek menünüze koymalısınız. İsrail kalamar, belen tava, yaprak ciğer ve daha fazlası. Tüm bu lezzetlerimizi de önceden deneme şansına sahipsiniz. Tatlı olarak da Hatay’ın meşhur kıtır kabak tatlısına da menünüzde yer vermelisiniz.


Sıra geldi Chef Mezze Mersin iletişime… Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Böylece telefon ya da mesajla geri dönüş sağlayarak size ulaşıyoruz. Mekanımıza davet ediyor, bahsettiklerimizi bir de kendi gözlerinizle görmenizi istiyoruz.

Ekiple Tanışınİletişim

  • Adres:

    Eğriçam Mah. Adnan Menderes Bulv. No: 33 Mersin Marina

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Chef Mezze Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.