Çapa Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Çapa Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Çapa Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Çapa Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Çapa Restaurant Sık Sorulan Sorular

Çapa Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Çapa Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Çapa Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Çapa Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çapa Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Çapa Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çapa Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Çapa Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çapa Restaurant düğün dışında açılışlar, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, parti, kına, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, nişan ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Çapa Restaurant Hakkında

Canlı müzik eşliğinde lezzetli yemekler yiyerek özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız Çapa Restaurant Mersin olarak biz hep yanınızdayız. Uzun yıllar boyunca Mersin’de faaliyet gösteriyor, misafirlerimize kaliteli hizmet anlayışımızla hizmet veriyoruz. Özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı toplu organizasyon yapmak isten misafirlerimize özel menüler oluşturuyor, keyifli bir gün geçirebilmeleri için titizlikle çalışıyoruz. Aile ve sevdiklerinizle birlikte düzenleyeceğiniz nikâh sonrası yemeği, düğün ve nişan organizasyonlarınızı bizim ev sahipliğimizde kutlamaya ne dersiniz? Ayrıca doğum günleri, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Lezzetli yemeklerinizden yerken canlı müzik eşliğinde keyifli zaman geçirmenizi sağlıyoruz. Restoranımızda sahne alan profesyonel ses sanatçısı ve orkestra eşliğinde dillerden düşmeyen şarkıları dinleyerek unutulmaz bir gün geçirebileceksiniz. Sahne kurulumu ve ses sisteminde kullandığımız ekipmanlar kaliteli olduğundan dolayı gün boyu kesintisiz bir şekilde kulağa hoş gelen şarkılar dinleyebileceksiniz.

Restoranımız kapalı alan olmasına rağmen açılır kapanız tavan ve camla çevrili olduğundan dolayı kendinizi ferah bir ortamda hissedeceksiniz. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz de mevcuttur ve böylece istediğiniz mevsim organizasyon düzenleyebilir, rahat ve keyifli bir şekilde eğlenebilirsiniz.

Çapa Restaurant olarak deniz mahsullerimizin teminini güvenilir iş ortaklarımızdan yapıyoruz. Birbirinden farklı deniz ürünlerini günlük olarak temin ediyor, taze sebze ve yeşilliklerle servis ediyoruz. Balık ve et ürünlerini seçtiğiniz pişirme yöntemini kullanarak hazırlıyor, her damak zevkine uygun mezelerimizle servis ediyoruz. Profesyonel aşçılarımızın yaptığı yemeklerde sunuma da öne veriyor, sıcak bir şekilde sunumunu gerçekleştiriyoruz.

Mersin Çapa Restaurant adresini merak ediyorsanız Adnan Menderes Bulvarı üzerinde yer alıyoruz. Miasafirlerimizi güler yüzlü ve samimi bir şekilde karşılıyor, unutulmaz bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Adnan Menderes Bulvarı Gökçay Apartmanı Altı 82/A Mersin

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Çapa Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.