Nikah Sonrası Yemeği Mersin

Burhanoğlu Konağı

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Burhanoğlu Konağı Hakkında

Tarihi bir mekânda kına ve bekârlığa veda organizasyonlarınızı gerçekleştirmek istiyor, alışılmışın dışında konseptlerle bu gününüzü unutulmaz kılmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.


Burhanoğlu Konağı Tarsus olarak Mersin’in en güzel konumunda hizmet veriyoruz. Misafirlerimizi kaliteli hizmet anlayışımızla karşılıyor konforlu ve keyifli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Özünde günlük hizmet akışımızda konaklama ve restoran hizmeti vererek misafirlerimizin kendilerini özel hissetmelerini sağlıyoruz. Bunun dışında özel günlerini kutlamak isteyen misafirlerimize otelimizin geniş avlusunu tahsis ediyor, hayatlarının en özel günlerinde gelin adaylarını yalnız bırakmıyoruz.


Otelimizde organizasyonlarda çifte tahsis ettiğimiz avlumuzun kapasitesi 80 kişiyi rahatlıkla ağırlayabileceğimiz genişliktedir. Gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonda davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyoruz. İster yemek düzeninde ister kokteyl düzeninde bir kutlama gerçekleştirebilirsiniz.


Bekârlığa veda partinizi konsept bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından dekor aksesuar ve süsleme temin ediyoruz. Bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında kına tahtı dekoru, masa ve sandalye giydirmeleri tercih edebilirsiniz.


Kına gecesi organizasyonlarında kullanacağınız ve misafirlerinize armağan edeceğiniz kına tefi, kına zili, kına tepsisi, kına tacı, kına çerezleri ve kesesi gibi aksesuarları sunduğumuz bir masa hazırlıyoruz.


Ses sistemi kurulumunu bizzat kendimiz üstleniyoruz. İsterseniz kına kutlamanız öncesinde çalınmasını istediğiniz şarkıların listesini oluşturabilirsiniz.


Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız restoranımızda yaptığımız lezzetlerden menünüzü oluşturuyoruz. Menü içeriğini birlikte belirliyor, her damak zevkine uygun yemeklerle kaliteli bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz.


Tarihin ve estetiğin uyum içerisinde yoğrularak klasik Tarsus mimarisinde restore edilmiş olan otelimize girdiğinizde kendinizi farklı bir ambiyansta bulacaksınız. Varaklı kapı kolları, ahşabın özünden yapılmış kapı ve objeler, yüksek tavan ve geniş avlusuyla mistik ruhu hissetmenizi sağlıyoruz.


Burhanoğlu Konağı Butik Otel olarak keyifli bir organizasyon geçireceğinizin garantisini veriyoruz. Detaylı bilgi almak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın


  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Kızılmurat Mahallesi, 2717. Sk. No:2, 33400 Tarsus/Mersin

  • Haritadaki Konumu

    Burhanoğlu Konağı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.