Buğday Mersin

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Buğday Mersin
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Buğday Mersin Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Buğday Mersin Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Buğday Mersin Sıkça Sorulan Sorular

Buğday Mersin düğün fiyatları ne kadar?

Buğday Mersin düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Buğday Mersin düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Buğday Mersin kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Buğday Mersin 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Buğday Mersin düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Buğday Mersin düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Buğday Mersin düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Buğday Mersin düğün dışında bayi toplantısı, açılışlar, baby shower, kına, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, nişan, parti ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Buğday Mersin Hakkında

Modern ve şık dekorasyonumuzla, size kusursuz organizasyonlar sunuyoruz. Güzel birlikteliğinizi taçlandıracağınız nişan gününüzde, arkadaşlarınızla birlikte kutlayacağınız doğum günü partilerinizde kaliteden ödün vermeyen çalışma disiplinimizle hizmet veriyoruz. Mersin Buğday Cafe’yi keşfetmeye hazırsanız biraz kendimizden bahsedelim;Davetlerinizi, modern tasarımıyla dikkat çeken kapalı alanımızda veya bahçemizde gerçekleştiriyoruz. Mekânımızda dilediğiniz renk ve tarzda süslemeler yapabiliyor, özellikle hayallerinizdeki nişan konseptinizi size yaşatmak için farklı tarzda süslemeler yapabiliyoruz. Bütün hazırlık aşamalarında sizin fikrini alıyor, istek ve beklentilerinize uygun organizasyonlar düzenliyoruz.


Doğum günü ve nişan töreni dışında nikah sonrası yemek organizasyonlarınız da size ev sahipliği yapıyoruz. Profesyonel mutfağımızda hazırladığımız müthiş lezzetleri sizlerle buluşturuyoruz. Menü içeriğine tamamen siz karar verebildiğiniz gibi standart menülerimizden de yararlanabilirsiniz.


Talep etmeniz durumunda son teknolojiyle üretilmiş ses ve ışık sistemiyle sizi ağırlıyor, eşsiz anılar yaşayacağınız keyifli bir gün armağan ediyoruz. Ayrıca sevdiklerinizle birlikte özgürce dans edebileceğiniz alanımızı özenle hazırladığımızın bilgisini de vermek istiyoruz.


Kafemizde özel günleriniz için tasarım pastalar hazırlayabiliyoruz. Özellikle nişan törenleriniz için size özel bir alan hazırlıyoruz. Bu alanımızı değerlendirmek adına; son zamanlarda birçok çift tarafından tercih edilen nişan masası, nişan tepsisi ve pastanızı hazırlamak için organizasyon firmalarıyla ortaklık kurabilirsiniz. Misafirlerinize bu güzel günü unutturmayacak sevimli hatıralıklar yaptırabilir, fotoğraflarınızın olduğu hoş bir köşe oluşturabilirsiniz. Her şeyi birbiriyle uyumlu olacak şekilde seçmenizde fayda var. Güzel bir bütünlük sağlamak amacıyla kıyafet seçimizi, hatta saç ve makyajınızı da oluşturacağınız bu konsepte uygun şekilde seçmenizi öneriyoruz.


Nikah sonrası yemek organizasyonları, kına gecesi, kurumsal etkinlik, şirket toplantıları gibi birçok toplu organizasyonlarınızda da faaliyet gösterdiğimizin de ayrıca bilgisini vermek istiyoruz.Sunduğumuz hizmetler bunlarla sınırlı değil! Daha fazla bilgi almak ve Mersin Buğday fiyatlarını öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Geleneğimizin en güzel yansımalarından biri olan nişan töreninizde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Barbaros Mahallesi, 2182. Sk. No:8, 33150 Yenişehir/Mersin

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Buğday Mersin Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.