Balıkçı Kadir Mezitli

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Balıkçı Kadir Mezitli
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Balıkçı Kadir Mezitli Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Balıkçı Kadir Mezitli Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Balıkçı Kadir Mezitli Sıkça Sorulan Sorular

Balıkçı Kadir Mezitli düğün fiyatları ne kadar?

Balıkçı Kadir Mezitli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Balıkçı Kadir Mezitli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Balıkçı Kadir Mezitli kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Balıkçı Kadir Mezitli 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Balıkçı Kadir Mezitli düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Balıkçı Kadir Mezitli düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Balıkçı Kadir Mezitli düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Balıkçı Kadir Mezitli düğün dışında bayi toplantısı, açılışlar, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Balıkçı Kadir Mezitli Hakkında

35 yıldır aile mesleği olan balıkçığı uygun fiyat ve lezzet ile birleştiren Balıkçı Kadir Mezitli/Mersin’de özel kutlamalarınız için hizmet veriyor. İster günün yorgunluğunu atmak ister keyifli organizasyon düzenlemek isteyin! Hepsi için merkezi bir konumda bekliyoruz.


Kadir Dilgil için 35 yıl önce başlayan ve babadan oğula geçen bir tutku balıkçılık. Küçük yaşlardan beri babası ile balıkçılık yaptı ve sonunda Pozcu’da Balıkçı Kadir’i açtı. Alanya sokağındaki dükkanında Mersinlere hem taze hem de ucuz balıkları tattırdığı gün beri vazgeçilmez bir mekan haline Balıkçı Kadir. Hem çiğ hem de pişmiş balık satışı yapılıyordu. Aradan yılların geçmesiyle büyüyen Mersin’e farklı bir konsept göstermek ve restoran ihtiyacını karşılamak amacıyla Nisan 2012’de Soli Harabeleri yakınında Cengiz Topel Caddesi üzerindeki bir villayı lüks bir restorana çevirdi. Dışarıdan bakıldığında lüks bir restoran izlenimi verse de fiyat aralığı ile oldukça uygun seçenekler sunuyoruz. Her türlü lezzetli balığı deneyebiliyorsunuz. Yıllar önce Londra’da açılan ilk Türk Balıkçısı unvanını elinde bulunduran Balıkçı Kadir olarak, uzmanlığımızı her alanda ispatlıyoruz.


Mersin denilince akla gelen 3-5 ana yiyeceğin içinde mutlaka balık vardır. İşte bu noktada karşınıza çıkıyoruz. 35 yıldır aile mesleği olan balıkçığı uygun fiyat ve lezzetle birleştirdik. Geniş meze çeşitlerimiz ve alternatif deniz ürünlerimiz ile birlikte farklı deneyimlere şahit oluyorsunuz. Balığın tazesini, çeşit çeşit mezenin keyfini ailenizle ve yakın dostlarınızla paylaşmak istiyorsanız doğru bir adresiz.


İmzalarınızı attıktan sonra Mersin’de sevdiklerinizle birlikte hem nezih hem de temiz bir ortamda güvenle balık yiyebileceğiniz bir yer olarak karşınızdayız. Toplam da 3 şubemiz ile birlikte bu özel gününüzü kutlamak için bekliyoruz. Eğer Balıkçı Kadir Mezitli iletişim bilgilerini merak ediyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar basit!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Viranşehir Mah. Viranşehir Cad. No: 43/A

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Balıkçı Kadir Mezitli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.