Nikah Sonrası Yemeği Mersin

Balıkçı Kadir Mezitli

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Balıkçı Kadir Mezitli Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Balıkçı Kadir Mezitli Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Balıkçı Kadir Mezitli Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Balıkçı Kadir Mezitli Sıkça Sorulan Sorular

Balıkçı Kadir Mezitli düğün fiyatları ne kadar?

Balıkçı Kadir Mezitli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Balıkçı Kadir Mezitli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Balıkçı Kadir Mezitli kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Balıkçı Kadir Mezitli 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Balıkçı Kadir Mezitli düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Balıkçı Kadir Mezitli düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Balıkçı Kadir Mezitli düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Balıkçı Kadir Mezitli düğün dışında bayi toplantısı, açılışlar, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Balıkçı Kadir Mezitli Hakkında

35 yıldır aile mesleği olan balıkçığı uygun fiyat ve lezzet ile birleştiren Balıkçı Kadir Mezitli/Mersin’de özel kutlamalarınız için hizmet veriyor. İster günün yorgunluğunu atmak ister keyifli organizasyon düzenlemek isteyin! Hepsi için merkezi bir konumda bekliyoruz.


Kadir Dilgil için 35 yıl önce başlayan ve babadan oğula geçen bir tutku balıkçılık. Küçük yaşlardan beri babası ile balıkçılık yaptı ve sonunda Pozcu’da Balıkçı Kadir’i açtı. Alanya sokağındaki dükkanında Mersinlere hem taze hem de ucuz balıkları tattırdığı gün beri vazgeçilmez bir mekan haline Balıkçı Kadir. Hem çiğ hem de pişmiş balık satışı yapılıyordu. Aradan yılların geçmesiyle büyüyen Mersin’e farklı bir konsept göstermek ve restoran ihtiyacını karşılamak amacıyla Nisan 2012’de Soli Harabeleri yakınında Cengiz Topel Caddesi üzerindeki bir villayı lüks bir restorana çevirdi. Dışarıdan bakıldığında lüks bir restoran izlenimi verse de fiyat aralığı ile oldukça uygun seçenekler sunuyoruz. Her türlü lezzetli balığı deneyebiliyorsunuz. Yıllar önce Londra’da açılan ilk Türk Balıkçısı unvanını elinde bulunduran Balıkçı Kadir olarak, uzmanlığımızı her alanda ispatlıyoruz.


Mersin denilince akla gelen 3-5 ana yiyeceğin içinde mutlaka balık vardır. İşte bu noktada karşınıza çıkıyoruz. 35 yıldır aile mesleği olan balıkçığı uygun fiyat ve lezzetle birleştirdik. Geniş meze çeşitlerimiz ve alternatif deniz ürünlerimiz ile birlikte farklı deneyimlere şahit oluyorsunuz. Balığın tazesini, çeşit çeşit mezenin keyfini ailenizle ve yakın dostlarınızla paylaşmak istiyorsanız doğru bir adresiz.


İmzalarınızı attıktan sonra Mersin’de sevdiklerinizle birlikte hem nezih hem de temiz bir ortamda güvenle balık yiyebileceğiniz bir yer olarak karşınızdayız. Toplam da 3 şubemiz ile birlikte bu özel gününüzü kutlamak için bekliyoruz. Eğer Balıkçı Kadir Mezitli iletişim bilgilerini merak ediyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar basit!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Viranşehir Mah. Viranşehir Cad. No: 43/A

 • Haritadaki Konumu

  Balıkçı Kadir Mezitli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.