Ünal Balık Restaurant

E-posta Gönder

  • Kandıra‎, Kocaeli.

Kapasite Bilgileri

Ünal Balık Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Ünal Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Ünal Balık Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir dışında
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ünal Balık Restaurant Sık Sorulan Sorular

Ünal Balık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Ünal Balık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Ünal Balık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Ünal Balık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ünal Balık Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Ünal Balık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ünal Balık Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Ünal Balık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ünal Balık Restaurant düğün dışında açılışlar, doğum günü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ünal Balık Restaurant Hakkında

Nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek için bir mekân arayışındaysanız, sizi Ünal Restaurant ile tanıştıralım. Sunduğu kaliteli hizmet, eşsiz manzarası, uygun fiyatları ve geniş yelpazeli menüleri ile tercih ettiği konuklarını memnun bir şekilde uğurluyor. Ünal Restaurant Kocaeli’nde verdiği hizmetlerle birçok organizasyona ev sahipliği yapmıştır ve yapmaya da devam etmektedir.


Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı Kerpe mevkiinde yer alan işletmemiz, denize sıfır bir konumda yer almaktadır. Müşterilerine eşsiz bir deniz manzarası sunan ve yemeklerini keyifli bir hale getiren işletmemizin en önemli amacı “koşulsuz müşteri memnuniyeti”dir. Tamamen siz değerli konuklarımız için çalıştığımızı ve her geçen gün daha da kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflediğimizi söylemek istiyoruz.


İşletmemizde açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Her iki bölümden de deniz manzarasını rahatlıkla görebiliyorsunuz. Masalarımızı geniş bir şekilde yerleştirdiğimizi ve hiçbir masanın birbirine yakın olmadığını, aynı zamanda manzarayı kapatmadığını belirtelim.


En taze balıkların servis edildiği Kerpe Ünal Restaurant’ta denizden sofranıza gelen günlük balıklar birçok çeşit ile karşınıza çıkmakta. Lüfer, palamut, levrek, çipura, istavrit, çinekop, dil balığı, hamsi, mezgit, tekir, kalkan gibi balık çeşitlerinin taze halleriyle tabaklarınıza geleceğinden emin olabilirsiniz. Bu balık çeşitlerimizin yanında kalamar, karides, paçanga böreği ve sigara böreğini de servis edebiliyoruz. Balık yemek istemeyen misafirlerimiz için et seçeneğimiz de bulunuyor. Kuzu şiş, tavuk şiş, kuzu pirzola, kaşarlı köfte, bonfile, biftek, antrikot, tavuk pirzola ve kanat gibi seçeneklerin de menümüzde seçenek olarak sunulduğunu söyleyebiliriz. Bizi tercih eden bütün konuklarımızın damak tadına hitap eden geniş menümüzün olduğunu söyleyebiliriz. Hiç kimseyi masalarından tok kaldırmayacağımızdan emin olabilirsiniz.


Bu fırsatlardan faydalanmak ve birçok farklı lezzetin içinde bulunduğu menümüzden yararlanmak isterseniz formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kıncıllı Köyü Kerpe Mahallesi Liman Sokak Kandıra / Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.