Teras Cafe Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Teras Cafe Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Teras Cafe Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Teras Cafe Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Teras Cafe Restaurant Sık Sorulan Sorular

Teras Cafe Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Teras Cafe Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Teras Cafe Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Teras Cafe Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Teras Cafe Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Teras Cafe Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Teras Cafe Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Teras Cafe Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Teras Cafe Restaurant düğün dışında davet ve resepsiyon, nişan, doğum günü, kına, mezuniyet törenleri, açılışlar, parti, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Teras Cafe Restaurant Hakkında

Körfezin eşsiz güzelliğini tamamen görebileceğiniz Teras Cafe Restaurant yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyor. Konuklarına sınırsız eğlence ve huzur vaat ediyor...

Restaurantımızda lezzetli yemekler sizin beğeninize sunulan özel tariflerinden oluşan menüden hazırlanır. Keyifli bir gecenin en önemli ayrıntıların birinin yemekler olduğuna inanarak eşsiz tarifler sunuyoruz size. Üstelik bunu yaparken sevgi ve keyifle yapıyoruz. Hijyen koşullarından ödün vermeden hazırlanıyoruz. Hatta hazırlıklarımıza başladığımızda en taze malzemeleri seçerek eşsiz tatlar oluştururken hiçbir şeyi riske etmiyoruz.

Farklı konseptlerde şık tasarımlar ile özel günlerinizde davet sahipleri ile birlikte konuklarını ağırlıyoruz. Teras Cafe Restaurant ahşap iç tasarımı, zarif ışıklarla süslenmiş ahşap masaları ve kahve tonlarındaki deri sandalyeleri ile şık bir görünüm yaratıyor.

Gün batımını ve körfezi seyrederken özel bir yemek yemek sizce de harika olmaz mı?

Bu yüzden sürpriz partiler, kutlamalar, evlenme teklifleri, nikah sonrası yemek ve eğlenceleri için en doğru yerdesiniz. Ayrıca Kocaeli’de kına gecesi organizasyonu düzenlemek yerine modern bir organizasyon düzenleyerek arkadaşları ile eğlenmek isteyen gelin ve damatlarımız için de bekarlığa veda partileri hazırlayabiliriz. Gün batımın da Teras’ta olmak bir ayrıcalıktır!

Canlı müzik gecelerimiz ile neredeyse her gece yüksek kalitede ses sistemimiz sayesinde müzik ziyafeti yaşatıyoruz konuklarımıza. Organizasyonlarınız içinde anlaşmalı olduğum müzik grupları ile gecenizi renklendirebiliriz. Üstelik tarzınıza uyacak farklı müzik grubu ve müzisyen seçenekleriniz de oluyor böylece. Gitar eşliğinde romantik şarkılar mırıldandığınız bir gece belki de kız arkadaşlarınız ile bekarlığa vedanızda dans ettiğiniz bir gece de olabilir…

Eşsiz yemeklerinizi taçlandıracak olan tatlılar ile de kapanış yapabiliriz gecenize ya da kutlama pastanızın kesimi ile lezzetli bir kutlamaya dönüştürebiliriz gecenizi…

Eğer siz de Teras Cafe Restaurantta özel bir gece tasarlamak aileniz ile birlikte huzurlu bir nikah sonrası yemeği yemek isterseniz formu doldurabilirsiniz. Böylece bizimle irtibata geçerek fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kozluk Mah. Fevzi Çakmak Cad. No: 35 Sekapark 1. Etap İzmit

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Teras Cafe Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.