Nikah Sonrası Yemeği Kocaeli

Tepe Restaurant

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tepe Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Tepe Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Tepe Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Körfez manzaralı

Tepe Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Tepe Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Tepe Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Tepe Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Tepe Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tepe Restaurant 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Tepe Restaurant Hakkında

İzmit Körfezi manzarasıyla konuklarını ağırlayan Tepe Restaurant, düğünlerinize de ev sahipliği yapıyor.

Yaz ve sıcak bahar aylarında bahçemizde düğünlerinizi düzenliyoruz. Kış aylarında ise butik organizasyonlarınız için restoranımızın iç kısmını kullanıyoruz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için kapılarını açan restoranımız ve ekibimiz şık bir gece tasarlamak için hazırlıklara başlıyor.

Tahmin edersiniz ki, davet alanlarına göre farklılık gösteren hazırlıklarımız oluyor. Bahçemizde 10 ila 12 kişilik yuvarlak masaları kullanıyoruz. Restoranımızda ise 20 kişilik dikdörtgen masaları tercih ediyoruz. Beyaz renk masa ve sandalye giydirmeleriyle zarif bir görüntü elde ediyoruz. Konseptleriniz için dilediğiniz renklerde süslemeler de yapıyoruz. Servis takımları ve organizasyon firması tarafından teslim edilen aksesuarlarla masa süslemelerini tamamlıyoruz. Gelin yoluna kırmızı halı seriyor, nikâh masanızı da beyazlar içerisinde dekore ediyoruz. Şıklığıyla dikkat çeken bir atmosfer yaratıyoruz. Gece boyunca müzik ve eğlence için ise dans pisti ile sahne kurulumlarını da yapıyoruz. Ses, ışık ve iklimlendirme sistemlerinin de kurulmasıyla tamamlanan Tepe Restaurant Kocaeli hazırlıkları bitiyor.

Mutfakta yürüttüğümüz çalışmadan da bahsetmek isteriz! Eşsiz tatlar, birbirinden özel lezzetler bir araya getirilerek oluşturuluyor ve konuklarınızın beğenisine sunulmak üzere hazırlanıyor. Davet menüleri için yemek listelerimizden tercih yapabilirsiniz. Kararsız kaldığınız takdirde menü tadımı da talep edebilirsiniz.

Müzik eşliğinde karşılanan konuklarınız ikramlarla yerlerine buyur ediliyor. Keyifli sunumlarla başlayan gece, ana yemek ve düğün pastası sunumlarıyla sürdürülüyor. 1. Sınıf restoranımızda benzersiz bir gece geçirecek, sunduğumuz lezzetlerden memnun kalacaksınız!

Bir ân önce düğün planlamalarını yapmak ve hazırlıklara başlamak için acele edin. Sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak veya formu doldurarak bilgi alabilir, hatta bu sayede Başiskele Tepe Restaurant fiyatlarını da öğrenebilirsiniz. Biz düğünlerinizi tasarlamak için sizden haber bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Çerkeşli Köyü Yeniköy Sok. No: 10 Gebze/ Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Tepe Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.