Tarihi Karaköy Fırını

E-posta Gönder

  • Gebze, Kocaeli.

Kapasite Bilgileri

Tarihi Karaköy Fırını
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Tarihi Karaköy Fırını Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Tarihi Karaköy Fırını Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Tarihi Karaköy Fırını Sıkça Sorulan Sorular

Tarihi Karaköy Fırını düğün fiyatları ne kadar?

Tarihi Karaköy Fırını düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Tarihi Karaköy Fırını düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Tarihi Karaköy Fırını kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tarihi Karaköy Fırını 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Tarihi Karaköy Fırını düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tarihi Karaköy Fırını düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Tarihi Karaköy Fırını düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tarihi Karaköy Fırını düğün dışında kurumsal etkinlikler, parti, açılışlar ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Tarihi Karaköy Fırını Hakkında

Kaliteli ürünler sunabilmeniz sırı; marifet ve tariflerinin güzelliğine bağlı. Biz de uzun yıllardır bu sırla birlikte ziyaretçileri ağırlıyor, lezzet şöleni yaşatıyoruz. Kocaeli’de özel günleri gerçekleştirmek isteyenleri Tarihi Karaköy Fırın Gebze’ye bekliyoruz. Her damak zevkine uygun lezzetlerimizle nikâh sonrası yemeklerini güzelleştirebilir, kaliteli hizmet anlayışımızla da davetlileri memnun edebiliriz. Geleneksel lezzetlerden modern tatlara kadar birçok ürünle sizi buluşturduğumuz menülere bayılacaksınız.

Özel günlere özel menüler yakışır diyoruz. Bu yüzden sizinle birlikte yemek listeleri tasarlıyoruz. Aklınızda hangi lezzetleri bir araya getirmek varsa bizimle paylaşabilir, önerilerde de bulunabiliriz. Enfes ana yemekler, meze, salata ve daha birçok çeşidin yer alabildiği menülerde tatlılar ise en iddialı olduğumuz nokta! Keyifli bir yemek sonrasında pasta, sütlü ya da şerbetli tatlılarla geceyi sonlandırmanızı sağlayabiliriz. Davetlilerin damaklarında tat bırakacak olan Tarihi Karaköy Fırını menülerine bayılacaksınız.

Tarihi Karaköy Fırını oldukça geniş yapısı, güzel dekorasyonuyla da sizi ve davetlileri memnun edecek. Hangi alanda oturmak isterseniz özel bir çalışma yapabilir, tasarımı değiştirebildiğimiz gibi oturma alanınızı da istediğiniz gibi düzenleyebiliriz.

Nikâh sonrası yemeklerinin dışında öğrenci toplantılarına, kurumsal etkinliklere de ev sahipliği yapıyoruz. Üstelik düğün, nişan, bekârlığa veda partisi gibi özel etkinliklerde pasta hizmeti sunabiliyoruz.Kişinin isteğine göre hazırladığımız pastalarımıza bayılacaksınız. Taze meyveler, kremalar ve daha birçok seçenekle birlikte pastaları hazırlıyor, tasarımlarını deneyimli ve işin eğitimini almış ekip arkadaşlarımıza bırakıyoruz. İsterseniz şeker hamuruyla da sizi yansıtan özel objeler tasarlayabiliyoruz. Kadın erkek figürünün yanı sıra ilk tanıştığınız ânı anımsatan objeleri de pastaya ekleyebiliyoruz.

Siz de Tarihi Karaköy Fırını’nda eşsiz bir gün geçirmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak avantajlı fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Osman Yılmaz Mh. 607/1 Sok. No:17-17/A Gebze/KOCAELİ

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.