Şafaklar Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şafaklar Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Şafaklar Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Şafaklar Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir dışında
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Şafaklar Restaurant Sık Sorulan Sorular

Şafaklar Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Şafaklar Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Şafaklar Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Şafaklar Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Şafaklar Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Şafaklar Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Şafaklar Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Şafaklar Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şafaklar Restaurant düğün dışında açılışlar, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Şafaklar Restaurant Hakkında

Nikah sonrası yemekleriniz için birçok fırsatın tek bir restoranda bulunduğunu, ve bu fırsatlara çok uygun fiyatlarla sahip olabileceğinizi söyleseydik şaşırır mıydınız? Şafaklar Restaurant İzmit’te konuklarına çok avantajlı imkânlar sunuyor. Nikah sonrası yemeklerinizde olmasını istediğiniz her detayın bulunduğu restoranımızda sağladığımız imkânlardan bahsetmek istiyoruz.


 • Şafaklar Restaurant İzmit’te müşteri odaklı ve samimi bir işletme olma özelliği taşıyor. Verdiğimiz hizmetteki temel prensibimiz müşteri memnuniyetiyle çalışmak. Bizi tercih eden konuklarımızı memnun etmek için çalışmalarımıza yön veriyoruz. Her geçen gün daha da iyiye gitmeyi amaçlıyor ve misafirlerimizi buradan memnun bir şekilde uğurlamak istiyoruz.

 • İşletmemize özel araçlarınız ile gelmeniz durumunda, geniş otoparkımıza araçlarınızı park etme imkânınız bulunuyor. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve işletmemizden ayrılana kadar güvenle park edebileceğiniz otoparkımız restoranımızın hemen yanında bulunmakta. Araçlarınız da gözünüzün önünde olacak.

 • İşletmemizde uzun bir kapalı alanımız mevcut. Bu alanımız kalabalık misafirlerimizin bile rahatça yemeklerini yiyebileceği bir büyüklüğe sahip. Masalarımız arka arkaya düzenli bir şekilde yerleştirildi. Bu masaların dizaynı tamamen sizin talebiniz doğrultusunda oluşturuluyor. Nikah sonrası yemeğiniz için tek uzun bir masa oluşturabilir ve sevdiklerinizle aynı masada sohbetinizi edebilirsiniz.

 • Çocuklarınız için işletmemizin arkasında hayvanat bahçesi ve at binebilecekleri bir arazi bulunuyor. Doğayı ayağınıza getiriyoruz. Yemeklerinizden önce veya sonra çocuklarınıza unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz. Böylelikle bizi tercih eden her misafirimizin işletmemizden memnun ayrılmasını sağlayabiliyoruz.

 • Yemeklerimizin lezzeti hakkında birkaç cümle kurmak istiyoruz. Yemeklerimiz usta aşçılarımız tarafından özenle hazırlanıyor ve hızlı servis elemanlarımız tarafından masanıza en kısa sürede getiriliyor. Saç kavurma, kuyuda tavuk ve köftesi, dana biftek, güveç favori lezzetlerimizden. Bu lezzetlere de çok uygun fiyatlarla sahip olduğunuz hatırlatmak istiyoruz. Şafaklar Restaurant fiyatlarının cebinize dost olduğunu fark edeceksiniz.Bizi tercih etmek ve bu farklı fırsatlardan yararlanmak isterseniz formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  izmit kandıra yolu çayırköy mahallesi çayırköy mevkii küme evleri no: 149, izmit, 41000 izmit/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Şafaklar Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.