Nikah Sonrası Yemeği Kocaeli

Nokta Steak House

  • Kişi Başı
    1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nokta Steak House Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Nokta Steak House Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Nokta Steak House Sıkça Sorulan Sorular

Nokta Steak House düğün fiyatları ne kadar?

Nokta Steak House düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.Nokta Steak House düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Nokta Steak House Hakkında

“Nokta Steak House” Et Lokantası olarak, siz değerli müşterilerimize sunmak için, Balıkesir ve Karadeniz bölgesinde yetiştirilmiş hayvanlardan özenle seçilen kuzu, düve ve dana etlerini kullanmaktayız.

Etlerimizin kesimi, depolanması ve lojistik sevkiyatı kalite standartlarına uygun olarak, çevre, hijyen ve insan sağlığı kuralları gözetilerek yapılmaktadır.
Etlerimiz Nokta Steak House'a ulaşmasından itibaren dört hafta süreyle “dry aget” dolaplarımıza alınır ve dinlenmeye bırakılır. Bu süre zarfında etlerimizin lezzeti de artar.

Etlerimizi pişirdiğimiz ızgaralarımıza da çok önem vermekteyiz. Izgaralarımızda sağlığa zararı bulunmayan, kalori değeri yüksek ve en kaliteli mangal kömüründen kullanmaktayız.

Özenle seçilmiş etlerimizin her çeşidini sizlere özenle sunuyoruz.

Restoranımızda, et tercihlerinizi bizzat kendiniz görerek menünüzü belirliyorsunuz.
Daha sonrasında deneyimli kasap ve aşçılarımız titizlikle pişirip, sizlere şık bir şekilde servis ediyor.

Restoranımızda birçok lezzetli et seçeneğimiz bulunmakta olup, ayrıca kasap hizmeti verilerek, seçtiğiniz etler çiğ olarak da satılmaktadır. Dolaplarımızda dinlendirilen etler New York, T-Bone Steak gibi çeşitlerden oluşan steakler, özel üretim salam, özel üretim sucuk, özel üretim sosis çeşitleri, füme etler, kavurmalar ve deneyimli ustalarımız tarafından hazırlanan spesiyal soslarımız ile birlikte Nokta lezzetlerini sofralarınıza taşıyor.

Etin pişme süresi, hazırlanması, servis edilmesi, müşteri memnuniyeti açısından firmamız için önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Konusunda ihtisas sahibi mesleki yeterlilik belgeleri olan uzmanlaşmış personel seçimimiz ile yemek sektöründe öne çıkıyoruz.

Kalitesinden ödün vermeden doğru ürünü, doğru hizmet anlayışını, güler yüzlü personelimiz ile konuklarına sunmayı amaçlayarak, çıktığımız bu yolda sizlerden gelen olumlu görüşler ile doğru yolda olduğumuzu görmenin gururunu yaşıyoruz.

Sizleri ve konuklarınızı, en özel günlerinizde de Şekerpınar'a, Nokta Steak House'un ağzınıza layık muhteşem lezzetlerini tatmaya bekliyoruz...

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Anadolu Caddesi No: 12 Şekerpınar Çayırova Kocaeli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.