Nikah Sonrası Yemeği Kocaeli

Mavi Köşe

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mavi Köşe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Mavi Köşe Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Mavi Köşe Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Mavi Köşe Sıkça Sorulan Sorular

Mavi Köşe düğün fiyatları ne kadar?

Mavi Köşe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Mavi Köşe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Mavi Köşe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mavi Köşe 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Mavi Köşe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mavi Köşe düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Mavi Köşe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mavi Köşe düğün dışında davet ve resepsiyon, doğum günü, açılışlar, bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Mavi Köşe Hakkında

Kocaeli’nde nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirebileceğiniz şık bir restoran arayışındaysanız, doğru adrestesiniz. Mavi Köşe Lokantası verdiği kaliteli hizmet ve sağladığı birçok avantaj ile konuklarına memnuniyetle kapılarını açıyor. Duyunca bizi tercih etmek isteyeceğiniz fırsatlarımızdan bahsetmek istiyoruz.


Mavi Köşe, yemek konusunda farklı düşünen, yemek pişirmekten ve pişirdiği yemekleri konuklarına sunmaktan zevk alan, birbirlerini ve işini seven insanların oluşturduğu büyük bir ailenin bir araya gelmesiyle oluşuyor. Bünyemizde bulunan profesyonel yöneticiler, gıda mühendisleri, aşçılar, servis elemanlarımız başarılarını ve kalitelerini aldıkları ulusal ve uluslararası belgelerle kanıtlamışlardır. Size hizmet verirken kaliteden hiçbir zaman ödün vermediğimizi bilmenizi istiyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesini her daim benimsediğimiz ve bu ilkeye göre çalışmalarımıza devam ettiğimiz işletmemiz, yenilikçi vizyonu, dinamik yapısı ve her gün bir öncekinden iyi olma hedefiyle çalışarak büyümeye devam ediyor.


Kocaelinin Kandıra ilçesinde bulunan işletmemiz, bulunduğu bölgenin en iyisi olmak için çalışıyor. Merkezi mevkimiz ve kolay ulaşım imkânımız sayesinde konuklarımızın bizi rahatlıkla tercih edebileceğini söylemek istiyoruz. Özel araçlarınızla bizi tercih etmek isterseniz büyük ve geniş bir otoparkımız bulunmakta. Buraya ücretsiz olarak park edebiliyorsunuz.


Uzun yıllardır verdiğimiz hizmet ile, bünyemizde birçok organizasyona ev sahipliği yapmış bulunuyoruz. Sadece nikah sonrası yemeklerinde değil, açılışlarda, doğum günlerinde, iş yemeklerinde, bayi toplantılarında, yıl dönümlerinde de konuklarımıza kapılarımızı açmaktayız. Deneyimli yönetim kadromuzun genç ve dinamik çalışanlarımız ile gösterdiği uyumlu hizmeti fark edeceksiniz.


İşletmemizin iç tasarımını şık ve nezih bir ortam oluşturacak aksesuarlardan oluşturduk. Işıklandırmalarımız, dekorlarımız, masa ve sandalyelerimiz birbirleriyle uyum içerisinde kullanıldı. Bizi tercih eden konuklarımıza kaliteli bir hizmetin yanında, görsel olarak da şık bir restoran sunmayı amaçladığımızı belirtmek istiyoruz. Mavi Köşe İzmit’te sağladığı avantajlar ve fırsatlar ile organizasyonlarınız ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyor. Bizi tercih etmek için yapmanız gereken tek şey, formu eksiksiz doldurmak.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres::

  Çarşı Mahallesi, Çarşı Cd. No:43, 41600 Kandıra/Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Mavi Köşe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.